Geçici kızlık zarı dikimi 2021

Geçici kızlık zarı dikimi
2021 sonlarına geldiğimiz bu günlerde kızlık zarının geçici olarak dikilmesi akılları karıştırabilir. 
( Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı almak için WhatsApp 0532 221 3007 tıklayın, full gizli kalır ) Nasıl yani kalıcı dikim olunca cinsel ilişkiye girsek bile bozulmuyor mu ? Zaten geçici olması gerekmez mi tüm dikimlerin ? Bozulmadıktan sonra yaptırmanın ne anlamı var ? gibi sorular aklınıza gelebilir. Geçici - kalıcı ayrımı yapılan ameliyatın geçerlilik süresini ifade eder. Mesela geçici kızlık zarı dikimi yaptırdığınızda vajinal sıvılarla belli bir sürede eriyen dikişler kullanılır ve dokular birbirine kaynaştırılmaz, sadece vajina duvarlarını birbirine yaklaştıran geçici dikişler atılır. Bu dikişler 1 hafta veya 2 hafta içinde kendiliğinden eriyerek yok olur. Bu süre bitiminde vajina duvarları birbirineden ayrılarak eski haline gelir. Süre bitmeden cinsel ilişkiye girilirse penis basıncı ile vajina duvarları birbirinden uzaklaşır ve dikişler dokuda minik yırtıklarla kanamaya yol açar. Ameliyatın mekanizması bu şekilde işlemektedir. Geçici kızlık zarı dikimi ameliyatından hemen sonra , hatta aynı gün bile cinsel ilişkiye girildiğinde kanama ortaya çıkar. Ama 1 haftayı veya 2 haftayı aşarsanız artık yapılan ameliyatın etkisi geçmiştir. Geçicilik buradan gelmektedir.

Geçici kızlık zarı dikimi çeşitleri

Yapılan ameliyat metodu aynı olmakla birlikte kullanılan ameliyat ipliklerinin vajinal asit ortamına dayanma süresi 1 hafta veya 2 hafta olan farklı malzemeler kullanılması suretiyle 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi ve 2 haftalık geçici kızlık zarı dikimi diye 2 çeşit geçici dikim ortaya çıkmıştır. Bu şu anlama gelir 1 haftalık geçici dikim yapılınca aynı gün dahil olmak üzere 1 hafta içinde ilişkiye girilirse kanama olur. 2 haftalık geçici dikimde ise yine aynı gün dahil 2 hafta içinde ilişkiye girilince kanama olacaktır. Geçici kızlık zarı dikimi yapan doktorlar için tıklayınız. ( Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı almak için WhatsApp 0532 221 3007 tıklayın, full gizli kalır ) 

Geçici kızlık zarı dikimi ile kalıcı flep yöntemi arasında ne fark vardır ?

Geçici kızlık zarının nasıl dikildiğini yukarıda anlattım, gayet basit ve ilkel bir metoddur. Fakat kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi büyük ustalık gerektiren ama iyi yapıldığı zamanda orijinal bekaretle aynı sonucu veren mükemmel bir yöntemdir. Kalıcı dikimde vajina duvarlarından karşılıklı flep tabakalar kaldırılarak yeni bir kızlık zarı yapılır. Böylece normal bakirelerle aynı durum elde edilir. Kalıcı flep yönteminde süre kısıtlaması yoktur, aradan yıllarda geçse evlendiğinizde kızlık zarı normal bakirelerde olduğu gibi yırtılır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Gerçek flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapan doktorlar için tıklayınız.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları 2021

Basit ve kısa süren uygulamadan dolayı geçici kızlık zarı dikimi fiyatları kalıcı dikimlere göre daha ucuzdur. Bir hafta dayanan ile 2 hafta dayanan arasında az bir fiyat farkı olur. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.