Geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır ?

Geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır
Çok eski bir yöntem olarak geçici kızlık zarı dikiminin kaç gün dayanacağı, düğüne kaç gün kala yaptırılabileceği ve ilişki olmaz ise kaç günden sonra işlevini kaybedeceği konusundaki yazımıza başlamadan önce İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemize  dan ulaşıp soru sorabileceğinizi ve WhatsApp  den yazışabileceğinizi hatırlatır, yine bu konu ile alakalı geçici kızlık zarı dikimi yaptıranların durumları hakkında ek bilgiler, geçici kızlık zarı diktirenlerin dikkat etmeleri gerekenler, geçici kızlık zarı dikimi fiyatının kaç para olacağı, ( sitede fiyat yazılmaz ) kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ile geçiciler arasındaki farklar, geçici kızlık zarı dikimi yorumlarının hangi yönde olduğu, geçici kızlık zarı dikimi ne zaman yapılmalı gibi hassas bilgilere, gecici kizlik zari dikimi anlasilirmi sorusuna tam yanıt vermeye ve  2020 yılında kızlık zarı dikimi ne kadar dayanır gibi konulara açıklık getirmeyede gayret gösteriyoruz.

Geçici kızlık zarı dikiminin dayanma süresi kalıcı flep yöntemi ile karşılaştırıldığında son derece düşüktür, örnek vermek gerekirse ben 1 haftalık ve 2 haftalık olarak iki farklı geçici himenoplasti uyguluyorum, yani buradan ne anlam çıkartılabilir ; ilkinde aynı gün dahil olmak üzere 7 gün içinde cinsel ilişkiye girilmesi gerekirken diğerinde yine aynı gün dahi ilişkiye girilebilir ama en fazla 14 gün vaktiniz var demektir. Aslına bakarsanız evlenmenize henüz aylar veya yıllar varsa geçici yaptıracağınıza kalıcı flep yöntemi yaptırmak çok daha mantıklıdır, neden mi, düğün öncesi alışveriş, kuaför, hazırlıklar derken oldukça haraketli günler sizi bekliyor olacak, ayrıca gerdekten hemen önce müzik eşliğinde halk dansları ve diğer haraketli eylencelerde olmak zorunda, bu stresli günleri vajinanızda dikişlerle geçiriyor olmak pekte hoş değildir, ama sonuçta herkes başarıyor sizde başarırsiniz, kazara düşüp bacaklarınız aşırı ayrılırsa geçici kızlık zarı dikimi zarar görebilir ve yapılan işlem anlamsız hale gelebilir. Oysaki kalıcı kızlık zarı dikiminde bu günleri aylar veya yıllar önce atlattığınız için düğün hazırlıkları ve haraketli eylencelere orijinal bakire kızlarla aynı şartlarda girmiş oluyorsunuz ve yukarıdaki dikiş riskleri söz konusu olmayacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi 2020

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2020

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.