Geçici kızlık zarı dikimi ücreti 2020

2020 geçici kızlık zarı dikimi ücreti diğer himenoplasti çeşitlerine göre heryerde daha ucuzdur, bunun sebebi uygulanma tekneğinin basit olması ve daha kısa zamanda yapılabilmesidir, ama hastanın kullanım konforu olarak kalıcı flep yöntemi ile karşılaştırılırsa oldukça geride kalmaktadır. Bu yazımızda geçici kızlık zarı dikimi ücretlerinin ne kadar olduğu ( sitede fiyat yazmaz ) dışında bu ameliyatın kullanım ayrıntıları gibi daha fazla detaya giriyoruz, mesela operasyonun kaç dakika süreceği, sonrasında seyahat etmede yada iş hayatına geri dönmede herhangi bir sakınca olup olmadığı, geçici zar diktirdikten sonra kaç gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğu olduğu, ameliyat ile aynı gün ilişkiye girilip girilemeyeceği, kızlık zarı dikiminin cinsel partner veya eş tarafınca anlaşılıp anlaşılamayacağı, ilişki sonrası vajinada ameliyata ait bir iz kalıp kalmayacağı, bir bayana en fazla kaç kez geçici kızlık zarı dikimi uygulanabileceği gibi bilgileri bu yazımızda okumak dışında İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayarak danışabilirsiniz, fiyat alabilirsiniz, yada WhatsApp den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz ( sitede ücretler yazmaz ), başka bir iletişim kanalı olarak aşağıdaki linke tıklayarak bana yorum şeklinde direkt soru yollayabilirsiniz, isimsiz soru sormak için yorum boşluğuna yazdıktan sonra yorumlama biçimi olarak en alttaki "anonim" seçeneğini işaretleyin.

Geçici kızlık zarı dikimi ücretinin kaç para olduğunu nasıl öğreneceğinizi yukarıda anlattım, aklınıza takılması muhtemel diğer sorularıda yanıtlamaya devam edelim; geçici kızlık zarı dikimi en fazla 20 dakika süren basit bir hymenoplasy çeşididir, eski kızlık zarı parçalarına geçici dikiş koyulur ve 1 haftalık veya iki haftalık diye 2 farklı versiyonu vardır, ilkinde 1 hafta içinde cinsel ilişkiye girilme zorunluluğu vardır, diğerinde bu süre 2 haftaya uzatılmıştır, aynı gün dahil olmak üzere bu süreleri aşmamak şartı ile istediğiniz zaman ilişkiye girebilirsiniz. Geçici kızlık zarı dikimi ile kalıcı flep yöntemi arasında en önemli fark zamandır, kalıcı zar dikiminde ameliyattan sonra aylar hatta yıllar bile geçse evlendiğinizde büyük ihtimalle kanama olacaktır, ama geçicide süre çok kısıtlıdır, ayrıca geçicide iyileşme süresi olmadığı için ameliyatla cinsel ilişki arasında geçen zaman boyunca dikişlerin korunması açısından aşırı bacak açmak, hoplamak zıplamak gibi aktiviteleri hiç yapmamak veya çok dikkatli yapmak gerekir, kalıcıda bu dönem aylar önce atlatıldığı için evlilik öncesi düğün veya kına gecesi gibi fiziki sahne performansı gerektiren aktivitelere katılımınızda bir sakınca olmayacaktır. Bu yüzden kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi geçiciye nazaran büyük üstünlük sağlamıştır ve hastaların %90 kadarı kalıcı dikimi tercih eder. Geçici kızlık zarı dikimi ancak acil durumlarda tercih edilir, ani bir evlilik kararı aldığınız durumlarda veya birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmek planı ortaya çıktığında, daha Türkçesi kalıcı diktirmeye zamanınız kalmadığı durumlarda tercih edilmelidir.

Kızlık zarı dikimi ücreti 2020 senesinde bir öncekine göre nerdeyse aynıdır, kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü ve kızlar soruyor forumlarındada konuşulmuştur, kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları için makalelerimin altlarındaki yorumlar kısmına bakınız, kızlık zarı dikimi fiyatları istanbul'da örnek teşkil eder, kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okuyabilirsiniz, kızlık zarı dikimi fiyat yorumları sitemizde mevcuttur ( sitede fiyat yazmaz ) , kızlık zarı dikimi fiyatı ankara ve diğer illerde daha pahalı olabilir önemli olan sonuçtur, kızlık zarı dikimi fiyatı forumlarda konu edilebilmektedir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi 2021

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2020

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.