Geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Himenoplasti ameliyatları ülkemizde cumhuriyet tarihi kadar eskiye dayanıyor, bekaret operasyonlarından geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar müdahaleden birkaç gün sonra cinsel ilişkiye girmek zorunda oldukları için bu daha iyi bir yöntem arayışını başlatmış olup, yaklaşık 30 sene önce flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi icad edilmiştir. Kızlık zarını geçici olarak diktirenlerin kalıcı flep değilde neden geçici kızlık zarını tercih ettiklerini sorduğunuzda genellikle ani evlilik kararı, birkaç gün içinde sürpriz bir cinsel ilişki durumu sebebi ile geçici zar dikimini seçtikleriniz görürsünüz. Gerçektende bekaret tamiri yaptırmak isteyenlerin %90 kadarı kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi tercih ederken, sadece %10 luk bölümü geçici kızlık diktiriyorlar. Sizin kendinize özel durumunuzda hangi bakirelik ameliyatı daha uygun olacak, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır ? Merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak takma isim kullanarak bana yorum şeklinde soru gönderebilirsiniz, tüm yorumlar ve sorular cep telefonu ekranıma düşüyor, birkaç dakika içinde cevap yazıyorum :

DOKTORA SORU SOR       CEVAPLARI OKU

Geçici kızlık zarı dikimini 2 farklı ameliyat olarak yapıyoruz, ilki 1 hafta süre ile dayanan, yani cinsel ilişkiye girmek için 7 gün zamanınızın olduğu zar dikimidir, ikinci versiyon geçici kızlık zarı dikimi ise 2 hafta zaman sunan zar dikimidir, yani 14 gün içinde ilişkiye girebilirsiniz, tabi bu durumda farklı kızlık zarı dikimi fiyatları söz konusu olacağınıda tahmin edersiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar cinsel ilişkiye girinceye kadar aşırı bacak açma gibi sporlar yapmamalıdırlar, ayrıca havuza veya denize girmeleride sakıncalı olacaktır, ama ayakta duş almalarında bir sakınca yoktur.

Geçici kızlık zarı dikimi ücretlerinin kaç para olduğunu öğrenmek için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp 0532 221 3007 den fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı diktirenler yorumları sitemizin yorumlar bölümünde vardır, flep yöntemi yaptıranların yorumlarıda yine aynı yerdedir, kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verirmi net olarak anlattık, geçici kızlık zarı dikimi yorumları linki yazının altındadır, kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası ne zaman isterseniz ilişkiye girebilirsiniz, flep yöntemi yaptırdım diye yorum yapan hastalarımızın yazdıklarını okumak için linke tıklayın, kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı 2017 senesinde %25 kadar artmıştır.

  GEÇİCİ KIZLIK ZARI DİKİMİ YORUMLARI

Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya 0212 227 5519 - 0532 221 3007 WhatsApp Bakırköy İstanbul

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi yorumları

Geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır ?