Geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Himenoplasti ameliyatları ülkemizde oldukça kadar eskiye dayanıyor, bekaret operasyonlarından geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar müdahaleden birkaç gün sonra cinsel ilişkiye girmek zorunda oldukları için bu daha iyi bir yöntem arayışını başlatmış olup, yaklaşık 30 sene önce flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi icad edilmiştir. Kızlık zarını geçici olarak diktirenlerin kalıcı flep değilde neden geçici kızlık zarını tercih ettiklerini sorduğunuzda genellikle ani evlilik kararı, birkaç gün içinde sürpriz bir cinsel ilişki durumu sebebi ile geçici zar dikimini seçtikleriniz görürsünüz. Gerçektende bekaret tamiri yaptırmak isteyenlerin %90 kadarı kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi tercih ederken, sadece %10 luk bölümü geçici kızlık diktiriyorlar. Sizin kendinize özel durumunuzda hangi bakirelik ameliyatı daha uygun olacak, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır ? Merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak takma isim kullanarak bana yorum şeklinde soru gönderebilirsiniz, tüm yorumlar ve sorular cep telefonu ekranıma düşüyor, birkaç dakika içinde cevap yazıyorum.

Geçici kızlık zarı dikimini 2 farklı ameliyat olarak yapılır, ilki 1 hafta süre ile dayanan, yani cinsel ilişkiye girmek için 7 gün zamanınızın olduğu zar dikimidir, ikinci versiyon geçici kızlık zarı dikimi ise 2 hafta zaman sunan zar dikimidir, yani 14 gün içinde ilişkiye girebilirsiniz, tabi bu durumda farklı kızlık zarı dikimi fiyatları söz konusu olacağınıda tahmin edersiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar cinsel ilişkiye girinceye kadar aşırı bacak açma gibi sporlar yapmamalıdırlar, ayrıca havuza veya denize girmeleride sakıncalı olacaktır, ama ayakta duş almalarında bir sakınca yoktur.

Geçici kızlık zarı dikimi ücretlerinin kaç para olduğunu öğrenmek için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp  den fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Sitelerde fiyat yazmaz.

Kızlık zarı diktirenler yorumları sitelerin yorumlar bölümünde vardır, flep yöntemi yaptıranların yorumlarıda yine aynı yerdedir, kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verir mi net olarak anlatılır, geçici kızlık zarı dikimi yorumları linki yazının altındadır, kalıcı kızlık zarı dikimi iyileşme dönemi sonrası ne zaman isterseniz ilişkiye girebilirsiniz, flep yöntemi yaptırdım diye yorum yapan hastaların yazdıklarını okumak için linke tıklayın, kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı 2020 senesinde artabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi 2021

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2020

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.