Geçici kızlık zarı dikimi yorumları 2020

Bakirelik ameliyatları çok eski zamanlardan beri yapılageliyor, ihtiyaca göre birkaç farklı ameliyat metodu şeklinde gerçekleştirilen operasyonlardan geçici kızlık zarı dikimi en eski ve uygulaması en basit metoddur, yaklaşık 30 sene önce flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi icad edilinceye kadarda bekaret tamirinde tek ameliyat metodu olarak biliniyordu. Bu konuda hastaların yazdıkları geçici kızlık zarı dikimi yorumlarına  göz gezdirirseniz 2020 senesinde genellikle ani evlilik kararı alan bayanlar veya bir hafta içinde cinsel ilişkiye girme planı yapan hanımların tercih ettiğini görürsünüz. Himenoplasti ameliyatları arasında cinsel ilişkiye girmek için 1 hafta gibi çok kısıtlı bir süre vermesi açısından geçici kızlık zarı dikimi en iyi metoddur diyemeyiz, zira kalıcı kızlık zarı dikimi flep yönteminde operasyon sonrası evlenmek için uzun yıllarla ölçebileceğiniz sınırsız bir zamanınız oluyor. Ayrıca vajina daraltma gibi ilave isteklerinizi ancak kalıcı kızlık zarı dikimi ile birleştirilmiş ameliyatlarda yapabiliriz.

Geçici kızlık zarı dikimini nasıl yaptığımızıda anlatmak gerekirse, eski bozulmuş veya penisin girişine izin verecek ölçüde esnemiş, genişlemiş olan kızlık zarına geçici dikişler atarak gerçekleştirdiğimizi söyleyebilirim. Ameliyat ipliklerinin bağlantı noktaları vajina içinde kaldığı için cinsel ilişkide anlaşılma riski yok denecek kadar düşüktür. Geçici kızlık zarı dikimi 20 dakika kadar süren bir ameliyattır, lokal anestezi ile vajina tamamen uyuşturulur, dolayısı ile acı hissetmezsiniz.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını sitemizin yorumlar bölümünde bulabilirsiniz, kızlık zarı dikimi sonrası akıntı şeffaf renkte ise bu normaldir, geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar bir hafta içinde cinsel ilişkiye girmek durumundadırlar, geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar aynı gün bile ilişkiye girebilir, geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler aşırı bacak açmayı gerektiren haraketlerden sakınmak ve denize havuza çivileme atlamamaktır, geçici kızlık zarı dikildikten sonra ne zaman iyileşir diye merak ediyorsanız, geçicide iyileşme süresi olmadığını söyleyebilirim, kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verirmi diyenlere cevabımız evet olacaktır.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2020

En ucuz kızlık zarı dikimi hangisi derseniz size tüm jinekologlar geçici olan der, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı başlıklı yazımı okumanız yeterli olacaktır. Yada WhatsApp den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Yasal Uyarı : Alakalı yasalar ve etik kurallar dolayısı ile hizmet fiyatlarımızı web sitesinde açıkça paylaşamıyoruz. Telefon veya WhatsApp üzerinden bire-bir iletişim kurarak detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Vajina daraltma ameliyatı fiyatı 2020

Genetik olarak, yoğun seks hayatı sebebi ile veya normal doğum yapmaktan kaynaklanan vajinal genişlemeniz varsa yaşınız ilerlemiş bile olsa hiç vajinoplasti operasyonu ile hiç cinsel ilişkiye girmemiş darlığa ulaşmak mümkündür, maliyetlere bakmak için vajina daraltma ameliyatı fiyatı konulu yazım işinize yarayacaktır. Veya güncel fiyat listemizi istemek için WhatsApp  den mesaj atın.

Labioplasti ameliyatı fiyatı 2020

Sarkmış ve bollaşmış genital dudaklar canınızı sıkıyorsa merak etmeyin dudak küçültme ve düzenleme ameliyatı ile istediğiniz görünüme kavuşturabiliriz, bunun size kaça patlayacağını öğrenmek için labioplasti ameliyatı fiyatları başlıklı makalemi okuyunuz, yada hemen yanıt almak için WhatsApp tan fiyat listesi isteyin.

Kürtaj fiyatları 2020

Planınızda olmayan bir gebelik uykularınızı kaçırıyor olabilir, aldırma konusunda kesin karar verdi iseniz 10 haftayı geçmeden harakete geçmeniz gerekir, gebelik haftanıza göre çocuk aldırma maliyetlerinin durumuna bakmak için kürtaj fiyatları başlıklı anlatımımı okuyun, veya WhatsApp tan liste isteyin.

Geçici kızlık zarı dikimi

Ani evlilik kararı aldıysanız veya bir hafta içinde bakire olarak cinsel ilişkiye girme durumunuz varsa geçici kızlık zarı dikimi konulu yazım işinize yarayacaktır.

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası

Geçici himenoplasti ameliyatından sonra nelere dikkat etmeniz gerektiğini tam anlayamadıysanız geçici kızlık zarı dikimi sonrası başlıklı yazıma göz atınız.

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Flep yöntemine göre çok daha basit olan bu ameliyat metodunun teknik detaylarına bakmak için geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır konulu yazımı inceleyin.
Geçici kızlık zarı dikimi yorumları konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi 2021

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.