Geçici kızlık zarı dikimi sonrası

Eski zamanlarda himenoplasti ameliyatları sadece geçici kızlık zarı dikimi şeklinde yapılırdı, yaklaşık 30 yıl kadar önce bekaret tamirinde devrim niteliğinde olan kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi icad edildi ve artık günümüzde vakaların %90 'ı tarafınca tercih ediliyor. Bunun en önemli sebebi geçici kızlık zarı dikimi sonrası en fazla 10 gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğudur, oysa kalıcı flepte dikim sonrası ilişki için sonsuz zamanınız oluyor, buda diktir-kurtul formülüne imkan sağlıyor. Geçici kızlık zarı dikimi sonrası iilişki gününe kadar geçen zamanda kalıcı dikime göre daha fazla dikkat etmek gerekiyor, zira yapılan işlem kalıcı yara iyileşmesi şeklinde değil 10 günlük süre içinde penisin vajinaya girmesi ile kanama ortaya çıkmasına yönelik oluyor. Aşırı bacak açmak, zıplamak , bisiklete ve ata binmek , popo üstüne düşmek yapılan geçici dikime zarar verebiliyor.

Bu yazımızda geçici kızlık zarı dikimi sonrası nelere dikkat edilmesi gerektiğini amlatmanın yanında , tanımsal ve ameliyat tekniği olarak geçici kızlık zarı dikimini, geçici zar dikiminin nasıl yapıldığını, geçici kızlık zarı dikimi fiyatlarının 2016 senesi için İstanbul'da ne kadar olduğunu, geçici kızlık zarı dikimi hakkındaki hasta yorumlarını, geçici kızlık zarı dikimi videolarını, vajina daraltma ameliyatı sonrası dönemi, labioplasti ameliyatı fiyatlarını ve kürtaj fiyatlarının ne kadar olduğunu açıklıyoruz.

Geçici kızlık zarı dikimi

Kalıcı flep yöntemi henüz yokken sadece geçici kızlık zarı dikimi yapılır idi, metod olarak en fazla 10 günlük bir bekaret sağlayan ameliyat sonrası aynı gün bile cinsel ilişkiye girseniz kızık zarı kanı gelir ve gerdek gecesi ritüeli gerçekleşir. Geçici dikimin olumsuz yanı, dikim sonrası süre kısıtlı olması ve birkaç gün içinde ilişkiye girmez iseniz yapılan işlemin boşa gidecek olmasıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Bekaret tamir ameliyatları arasında en kolay uygulanan ve en kısa süren operadyondur, peki geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır dersiniz ? Lokal anestezi altında 20 dakika süren ameliyatta eski ve yırtılmış kızlık zarı kanatları birbirine dikilir, kızlık zarı dokusunun iyileşme özelliği olmadığı için dikişler kaynamaz, 10 gün sonra dikiş iplikleri eriyerek yokolmaya başlar ve bu süre zarfında ilişkiye girilirse dikilen zar yırtılır ve kızlık zarı kanı ortaya çıkar.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları

Bekaret diktirme operasyonu ücretleri genellikle herkesin ulaşabileceği seviyelerde tutulur, zira yanlış seçim yapmış veya bir şekilde ortada kalmış birçok genç bayan üniversite öğrencisi veya asgari ücret civarı maaş alan kişilerden oluşur, bunun dışında her çevreden, iş kolundan ve gelir seviyesinden hanımlarında zar diktirmeye geldiklerini söylemek lazım. Birkaç farklı himenoplasti ameliyat metodu arasında 2016 senesi için İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatları en ucuz seviyelerdedir.

Geçici kızlık zarı dikimi yorumları

Geçici kızlık zarı dikimi genellikle durumu acil olan ve birkaç gün içinde ilişkiye girmeyi planlayan bayanlar tarafınca tercih ediliyor, zira geniş zamanda vakaların %90 kadarı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini seçiyor. Dolayısı ile web sitelerimizde genelde geçici kızlık zarı dikimi yorumları yerine kalıcı olanların açıklamalarını bulacaksınız ama arada geçici zar diktirenlere ait youmlarıda bulabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi videosu

Ülkemizde geçici kızlık zarı dikimi videosu veya benzeri cinsel organları gösteren video ve görüntüler çekmek ve yayınlamak ciddi cezaları olan suçlar arasında sayılır , o yüzden zar dikimi ile alakalı videolar genellikle temsilidir, ayrıca youtube benzeri sitelerde rastladığınız geçici kızlık zarı tamiri ile alakalı videolarda çok eski tarihli yabancı menşeili olup günümüz ameliyat tekniklerinden uzaktır.

Vajina daraltma ameliyatı sonrası

Vajinoplasti ameliyatları son yıllarda yoğun olarak yaptığımız müdahaleler arasındadır. Özellikle normal doğum yapmış bayanlarda nerdeyse kaçınılmaz olan vajina iç yırtıları ve ayrışmalar daha sonra genişlemiş vajina olarak karşımıza çıkıyor. Jinekolojide vajinoplasti operasyonu ile çözüm bulduğumuz problem eğer operasyon lazerle vajina daraltma şeklinde yapıldı ise yeniden nüksedebiliyor, ama cerrahi metodla yapıldığında vajina daraltma ameliyatı sonrası yeniden genişleme gibi bir sorunla karşılaşmıyoruz.

Labioplasti ameliyatı fiyatları

2016 senesine çok az kala İstanbul'da labioplasti ameliyatı fiyatları yaklaşık olarak ....tl civarıdır, bazı hastalar labioplasti ne demek hocam diye sorduklarıda oluyor, vajina girişini örtmekte olan küçük dudaklarda sarkmalar ve lollaşma gibi şekil bozuklukları olduğunda yaptığımız bir operasyondur, sarkan fazlalıklar alınarak dudaklar yeniden düzenlenir.

Kürtaj ne kadar ?

Bebek doğurmak her nekadar doğanın bir mucizesi olsada henüz evli değilseniz ve çocuk yetiştirecek ekip ve ortamınız yoksa çocuk aldırmak dışında çareniz olmayabilir. Bu durumda İstanbul'da kürtaj yapan jinekologları araştırıp kürtaj ne kadar diye sormaya başlarsınız. 2016 senesi rayiçlerine göre kürtaj fiyatları gebelik haftasına bağlı olarak yükselmektedir. Son adet tarihinizden itibaren 4 hafta geçmiş ise ve hala adet görmediyseniz evde yapılan idrarda gebelik testi size gerçeği gösterebilir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp Haritada Konum ve Adres
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, Bakırköy meydana çok yakınız ) Muayenehane Resimleri
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )
www.Twitter.com/jinekologdr
www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Yasal Uyarılar ve Site kullanım kuralları

Yorumlar

 1. Hocam geçici kızlık zarı dikimi sonrasında vajinal bolgede kizariklik kaşıntı ve yanma var cok fazla olmayan akıntı oluyo ..
  3 03 2016, 13:09 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene edelim
  3 03 2016, 13:12 - -: Ogrenciyiz firsat bulamiyorz ciddi bisi yoktur son
  3 03 2016, 13:13 - -: Dimi
  3 03 2016, 13:35 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmeden birşey yok denemez

  YanıtlaSil
 2. İki gün ònce erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ama tam bi ilişki değildi yani tam girmedi penis ama kızlık zarım yıltılmış kanama oldu. Bugün muayne oldum ve doktor zarın yarısının yırtıldığını diğer yarısınınsa üst tarafında küçük bi yırtık olduğunu söyledi sizce kalan kısım ikinci bi ilişkede kanar mı
  09.08.2016, 19:40 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzaripatlamasi.com burda yazdım
  09.08.2016, 19:41 - -: Tamam tesekkurler
  09.08.2016, 19:45 - -: Orada sorumun cevabına açıklık kazandıracak pek bişey bulamadım acaba sakıncası yoksa buradan cevaplayabilir misiniz?
  09.08.2016, 19:46 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzarikanamasi.com olasılıklar burda
  13.08.2016, 23:47 - -: Merhaba iyi geceler
  14.08.2016, 00:06 - -: Ben sizden bilgi almak istiyorum kızlık zarı diktirme konusunda ve bana randevu günü vermenizi rica ediyorum?
  14.08.2016, 00:08 - Jin op dr turgay karakaya: Çarşamba?
  14.08.2016, 00:08 - -: Kaçta
  14.08.2016, 00:09 - Jin op dr turgay karakaya: 12.30 ?
  14.08.2016, 00:09 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene için isim ne yazalım
  14.08.2016, 00:09 - -: Adresiniz internette yazan adres mi?
  14.08.2016, 00:10 - -: Bide dikim için fiyat nedir acaba
  14.08.2016, 07:29 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  14.08.2016, 07:29 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  14.08.2016, 07:29 - Jin op dr turgay karakaya: http://kizlikzarizedelenme.blogspot.com.tr/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi-kalc.html?m=1

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

LÜTFEN SORUNUZU GİRİNİZ VE YAYINLA TUSUNA BASINIZ. DOKTORUNUZ BURDAN YANIT VERECEKTİR, SAYFAYI YENİLEYEREK YANITI GÖRÜNÜZ.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi yorumları

Geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır ?