Geçici kızlık zarı dikimi sonrası

Eski zamanlarda himenoplasti ameliyatları sadece geçici kızlık zarı dikimi şeklinde yapılırdı, yaklaşık 30 yıl kadar önce bekaret tamirinde devrim niteliğinde olan kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi icad edildi ve artık günümüzde vakaların %90 'ı tarafınca tercih ediliyor. Bunun en önemli sebebi geçici kızlık zarı dikimi sonrası en fazla 10 gün hatta 1 hafta içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğudur, oysa kalıcı flepte dikim sonrası ilişki için uzun bir zamanınız oluyor. Geçici kızlık zarı dikimi sonrası ilişki gününe kadar geçen zamanda kalıcı dikime göre daha fazla dikkat etmek gerekiyor, zira yapılan işlem kalıcı yara iyileşmesi şeklinde değil 10 günlük süre içinde penisin vajinaya girmesi ile kanama ortaya çıkmasına yönelik oluyor. Aşırı bacak açmak, zıplamak , bisiklete ve ata binmek , popo üstüne düşmek yapılan geçici dikime zarar verebiliyor.

Bu yazımızda geçici kızlık zarı dikimi sonrası nelere dikkat edilmesi gerektiğini amlatmanın yanında , tanımsal ve ameliyat tekniği olarak geçici kızlık zarı dikimini, geçici zar dikiminin nasıl yapıldığını, geçici kızlık zarı dikimi fiyatlarının 2019 senesi için İstanbul'da ne kadar olduğunu ( sitede fiyat yazmaz), geçici kızlık zarı dikimi hakkındaki hasta yorumlarını, geçici kızlık zarı dikimi videolarını, vajina daraltma ameliyatı sonrası dönemi, labioplasti ameliyatı fiyatlarını ve kürtaj fiyatlarının ne kadar olduğunu açıklıyoruz. Fiyatlar direkt olarak sitede yeralmaz.

Geçici kızlık zarı dikimi 2020

Kalıcı flep yöntemi henüz yokken sadece geçici kızlık zarı dikimi yapılır idi, metod olarak en fazla 10 günlük bir bekaret sağlayan ameliyat sonrası aynı gün bile cinsel ilişkiye girseniz kızlık zarı kanı gelir ve gerdek gecesi ritüeli gerçekleşir. Geçici dikimin olumsuz yanı, dikim sonrası süre kısıtlı olması ve birkaç gün içinde ilişkiye girmez iseniz yapılan işlemin boşa gidecek olmasıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Bekaret tamir ameliyatları arasında en kolay uygulanan ve en kısa süren operasyondur, peki geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır dersiniz ? Lokal anestezi altında 20 dakika süren ameliyatta eski ve yırtılmış kızlık zarı kanatları birbirine dikilir, kızlık zarı dokusunun iyileşme özelliği olmadığı için dikişler kaynamaz, 10 gün sonra dikiş iplikleri eriyerek yok olmaya başlar ve bu süre zarfında ilişkiye girilirse dikilen zar yırtılır ve kızlık zarı kanı ortaya çıkar.

Geçici kızlık zarı dikimi yorumları 2020

Geçici kızlık zarı dikimi genellikle durumu acil olan ve birkaç gün içinde ilişkiye girmeyi planlayan bayanlar tarafınca tercih ediliyor, zira geniş zamanda vakaların %90 kadarı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini seçiyor. Dolayısı ile web sitelerimizde genelde geçici kızlık zarı dikimi yorumları yerine kalıcı olanların açıklamalarını bulacaksınız ama arada geçici zar diktirenlere ait youmlarıda bulabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi videosu

Ülkemizde geçici kızlık zarı dikimi videosu veya benzeri cinsel organları gösteren video ve görüntüler çekmek ve yayınlamak ciddi cezaları olan suçlar arasında sayılır , o yüzden zar dikimi ile alakalı videolar genellikle temsilidir, ayrıca youtube benzeri sitelerde rastladığınız geçici kızlık zarı tamiri ile alakalı videolarda çok eski tarihli yabancı menşeili olup günümüz ameliyat tekniklerinden uzaktır.

Vajina daraltma ameliyatı sonrası

Vajinoplasti ameliyatları son yıllarda yoğun olarak yaptığımız müdahaleler arasındadır. Özellikle normal doğum yapmış bayanlarda nerdeyse kaçınılmaz olan vajina iç yırtıları ve ayrışmalar daha sonra genişlemiş vajina olarak karşımıza çıkıyor. Jinekolojide vajinoplasti operasyonu ile çözüm bulduğumuz problem eğer operasyon lazerle vajina daraltma şeklinde yapıldı ise yeniden nüksedebiliyor, ama cerrahi metodla yapıldığında vajina daraltma ameliyatı sonrası yeniden genişleme gibi bir sorunla karşılaşmıyoruz.
Yasal Uyarılar ve Site kullanım kuralları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi 2021

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2020

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.