Geçici kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatları ben daha doğmadan önceki yıllarda bile yapılırdı, ama son 25 yıl öncesine kadar, yani henüz flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi bilinmeden önceki senelerde sadece geçici kızlık zarı dikimi şeklinde bekaret onarımı yapılabilirdi, gerçi günümüzde hastalarımızın çoğunluğu olarak konuşacak olursam, 2020 senesinde 10 hastadan dokuzu kalıcı kızlık zarı dikimi bekaret tamiri yaptırtmak istiyor, sadece küçük bir kısım hasta geçici kızlık zarı dikimi talep ediyor. Bunun sebebi de birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluklarının olmasından kaynaklanıyor, zira kalıcı kızlık zarı dikiminde operasyon sonrası ilk 20 gün cinsel ilişkiye giremezsiniz, bunu karşılık geçici kızlık zarı dikiminde aynı gün bile cinsel ilişkiye girmek mümkündür, ama toplamda 10 gün kadar vaktiniz olduğunu da unutmayın. Kalıcı zar diktirdiğiniz zaman ameliyat sonrası sonsuz vaktimiz olur merak etmeyin. Kızlık zarının geçici olarak dikilmesi ile ilgili bir çok ayrıntıya bu yazımızda giriyoruz, mesela örnek vermek gerekirse geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır ( sitede fiyatlar yazmaz ), ilginç olarak limonun kızlık zarına zararları nelerdir, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar kaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gerekir, geçici kızlık zarı dikimi yorumları genellikle hangi yöndedir. Kadın hastalıkları derya gibi geniş bir konu, merak ettiğiniz her türlü konuyu bize telefon açarak sorabilirsiniz, şu anda telefon etmek için müsait değilim diyorsanız whatsapp üzerinden yazınız, kısa sürede cevap verelim, ama genellikle mesai saatlerinde çok hastamız olduğu için whatsapp mesajlarınıza biraz geç cevap verebiliriz, lütfen bozulmayın.Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır?

Herhangi bir sebepten dolayı kızlık zarı hasar görmüş veya bozulmuş birçok genç bayan bizi arayarak geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye sual yöneltiyor, gerçi artık birçok hasta yada hastalarımız flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi talep ediyor olsa da, tek tük geçici kızlık zarı dikimi isteyenler olmuyor değil, o yüzden cerrahi metottan biraz bahsetmekte fayda var. Geçici kızlık zarı dikimi metodolojik olarak, kalıcı dikimlere göre çok daha basit bir operasyondur, çok daha kısa sürer, yöntem  olarak daha önce yartılmış olan kızlık zarı kanatları birbirini tekrar dikilir, böylece bütünlük sağlanır ama kızlık zarının iyileşme özelliği olmadığı için yapılan işlem en fazla 10 gün dayanır, daha sonra kızlık zarı kendiliğinden bozulur, dolayısıyla dikim sonrası ilk 10 gün içinde cinsel ilişkiye girmeniz gerekiyor, yoksa yapılanlar boşa gider, kalıcı zar diktirmede ise operasyon sonrası uzun bir zamanlar olacaktır.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2020

Bekaret onarımı istanbul'da jinekolojik branşlar arasında en fazla yapılan operasyonlardan biridir, maliyet konusuna gelecek olursak geçici kızlık zarı dikimi fiyatı kalıcı ve vajina daraltma da kızlık zarı onarımlarına göre daha ucuzdur, blog sayfasına maddi değerler yazamıyorum ama en güncel fiyatlarını öğrenmek için bize telefonla gece gündüz demeden arayabilirsiniz veya whatsapp üzerinden yazılım size fiyat listesi gönderirim.

Limonun kızlık zarına zararları

Biliyorum makalenin içine bu paragrafı eklemem size çok komik gelmiş olabilir, ben de her seferinde gülüyorum gerçekten limonun kızlık zarını zararları nelerdir? o kadar çok soran oluyor ki inanamazsınız, nedense çok eskilerden kalma batıl bir inanç sanırım bu çok limon yiyen kadınlarda kızlık zarı incelir ve çok az kan gelirmiş diye bir rivayet var, tabii ki bunun gerçekle hiçbir alakası yok, istediğiniz kadar limon yiyebilirsiniz, limonun kızlık zarı ile hiçbir alakası yoktur.

Flep yöntemi kızlık zarı dikimi 2020

Sadece islam toplumları değil , amerika birleşik devletlerinden japonya'ya kadar birçok ülkede güncel zamanda en fazla tercih edilen bekaret tamir operasyon çeşidi flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Bizde de halihazırda kızlık zarını diktirmek isteyen kadınlar flep yöntemi zar dikimi tercih ediyor, birçok hastamız tercihlerini kalıcı yönde kullanıyorlar, burada en önemli faktör operasyon sonrası cinsel ilişkiye girmek için kazanılan zamandır. Eğer kızlık zarınızı kalıcı olarak diktirirseniz, operasyondan sonra cinsel temasa girmek için uzun bir vaktiniz olur, yani isterseniz hemen, isterseniz 10 yıl sonra bile ilişki yaşayabilirsiniz, büyük ihtimalle kızlık zarı kanaması gelecektir, ama geçici kızlık zarı dikiminde bu süre10 günle kısıtlıdır, yani 10 günden sonra ilişkiye girerseniz yapılan işlemin herhangi bir anlamı kalmaz. Metin olarak yukarıda bahsettiğim geçici kızlık zarı dikimi yönteminden çok daha farklı bir ameliyat çeşidi olarak flep yönteminde daha önce yırtılan, zarar gören, esneyen kanamayan kızlık zarının hiçbir önemi yoktur operasyon sonrası aradan yıllar bile geçse kanayan bir kızlık zarını dikmek yerine vajina duvarlarından ince bir flep dokusu kaldırıyoruz ve kızlık zarı ringine  dikiyoruz, sabit ucu yine vajina duvarında kalıyor, böylece vajinaya çepe çevre saran kan damarları aynı şekilde kızlık zarının içindede devam ettiği için zar içinde sürekli kan dolaşımını sağlıyor bu da bize aradan yıllar bile geçse kızlık zarının cinsel ilişkide kanayacağını garanti ediyor. Flep yöntemi operasyonu yaklaşık 25 dakika sürer, ama kalıcı kızlık zarı dikimi ile birlikte vajina daraltma operasyonu da aynı seansta istenirse o zaman ameliyat süresi 45 dakikaya uzayabilir. Son olarak da isteğe bağlı olarak çift kat flep yöntemi, labioplasti ameliyatı gibi müdahaleleri de aynı seansta yaptrabilirsiniz. 2019 yılı için istanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama şu kadar lira civarıdır yazmıyoruz, flep yöntemi fiyatı geçici kızlık zarı dikiminden az daha pahalı olabilir, bizi telefonla arayarak güncel rakamlarımızı öğrenebilirsiniz veya whatsapp üzerinden yazarak fiyat listemizi alabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Bekaret zarı tamiri ile ilgili bize gelen sorular arasında geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar kaç gün içinde cinsel ilişkiye girmelidir? diye sualler da geliyor, yukarıda anlattığım gibi geçici kızlık zarı dikimi kısa süreli bir bekaret tamiridir, yani ilk 10 gün içinde cinsel ilişkiye girmeniz gerekir, zaten geçici kızlık zarı dikimi yaptıranların çoğu birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girme planı yapmış olan bayanlardır.

Geçici kızlık zarı dikimi yorumları 2020

geçici kızlık zarı dikimi yorumları web sitelerinin üzerindeki sayfa linklerinde mevcuttur veya her anlatılan konunun altında yorumlar bölümünde hastalardan gelen çeşitli sorular ve cevapları bulabilirsiniz. Binlerce yorum arasında geçici kızlık zarı diktirdikten veya flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıpta ilişkiye giren birçok hasta mesajına rastlayacaksınız, ama genel hatlarıyla bakılırsa mahrem bir konu olduğu için kızlık zarı dikimi yaptırıpta başarılı olan her hasta web sitesine yorum bırakacağını düşünmeyin, bu çok nadir bir olaydır, çünkü insanlar genellikle bu duruma atlattıktan sonra başından geçenleri unutmak isterler, hatta bu konulara aklına bile getirmezler.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi 2021

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2020

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.