Geçici kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatları ben daha doğmadan önceki yıllarda bile yapılırdı, ama son 25 yıl öncesine kadar, yani henüz flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi bilinmeden önceki senelerde sadece geçici kızlık zarı dikimi şeklinde bekaret onarımı yapılabilirdi, gerçi günümüzde hastalarımızın çoğunluğu olarak konuşacak olursam, 10 hastadan dokuzu kalıcı kızlık zarı dikimi bekaret tamiri yaptırtmak istiyor, sadece küçük bir kısım hasta geçici kızlık zarı dikimi talep ediyor. Bunun sebebi de birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluklarının olmasından kaynaklanıyor, zira kalıcı kızlık zarı dikiminde operasyon sonrası ilk 20 gün cinsel ilişkiye giremezsiniz, bunu karşılık geçici kızlık zarı dikiminde aynı gün bile cinsel ilişkiye girmek mümkündür, ama toplamda 10 gün kadar vaktiniz olduğunu da unutmayın. Kalıcı zar diktirdiğiniz zaman ameliyat sonrası sonsuz vaktimiz olur merak etmeyin. Kızlık zarının geçici olarak dikilmesi ile ilgili bir çok ayrıntıya bu yazımızda giriyoruz, mesela örnek vermek gerekirse geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır, ilginç olarak limonun kızlık zarına zararları nelerdir, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar kaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gerekir, geçici kızlık zarı dikimi yorumları genellikle hangi yöndedir, 2015 yılı için istanbul'da kürtaj fiyatları ne kadardır, hamilelik belirtileri ne zaman başlar, hamilelik belirtileri nelerdir gibi birçok konuyu de bu yazımızda anlatıyoruz, lütfen dikkatlice okuyunuz. Kadın hastalıkları derya gibi geniş bir konu, merak ettiğiniz her türlü konuyu bize telefon açarak sorabilirsiniz, şu anda telefon etmek için müsait değilim diyorsanız whatsapp üzerinden yazınız, kısa sürede cevap verelim, ama genellikle mesai saatlerinde çok hastamız olduğu için whatsapp mesajlarınıza biraz geç cevap verebiliriz, lütfen bozmayın. Özellikle kızlık zarı dikimi ve kürtaj gibi küçük cerrahi müdahaleler için yurtdışından ve uzak illerden uçakla gelmek isteyen hastalarımıza dikkatine; bakırköydeki muayenehanemiz Atatürk havalimanı'na 10 dakikalık mesafededir, uçaktan indiğinizde herhangi bir taksi ile 10 dakika da bize ulaşabilirsiniz, işleminizi yaptırıp aynı gün memleketimize geri dönme ihtimali her zaman için vardır.
Jinekolog operatör dr Turgay Karakaya 
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı 
İncirli caddesi numara dokuz ceylan apartmanı kat 2 Bakırköy İstanbul 
(kemerburgaz üniversitesi yanı) 
0212 227 55 19 
0532 221 30 07 
0542 215 72 74 whatsapp 
metrobüs ile ulaşım incirli durağında indikten sonra bakırköy meydana doğru yürüyoruz.
şehir hatları vapurları ile ulaşım bakırköy iskelesinde inip bakırköy meydana doğru yürüyoruz.
uçak ile ulaşım Atatürk havalimanı'nda inip taksiyle 10 dakikada ulaşınız.
şehirlerarası otobüs ile ulaşım ulaşım esenler otogarında inip metro ile incirli durağına geliniz ve oradan yürüyerek ulaşınız.
www.facebook.com/kurtajfiyatlari
www.twitter.com/jinekologdr
E-mail ile fiyat listesi veya bilgi isteyin : jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır?

Herhangi bir sebepten dolayı kızlık zarı hasar görmüş veya bozulmuş birçok genç bayan bizi arayarak geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye sual yöneltiyor, gerçi artık birçok hasta yada hastalarımız flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi talep ediyor olsa da, tek tük geçici kızlık zarı dikimi isteyenler olmuyor değil, o yüzden cerrahi metottan biraz bahsetmekte fayda var. Geçici kızlık zarı dikimi metodolojik olarak, kalıcı dikimlere göre çok daha basit bir operasyondur, çok daha kısa sürer, yöntem  olarak daha önce yartılmış olan kızlık zarı kanatları birbirini tekrar dikilir, böylece bütünlük sağlanır ama kızlık zarının iyileşme özelliği olmadığı için yapılan işlem en fazla 10 gün dayanır, daha sonra kızlık zarı kendiliğinden bozulur, dolayısıyla dikim sonrası ilk 10 gün içinde cinsel ilişkiye girmeniz gerekiyor, yoksa yapılanlar boşa gider, kalıcı zar diktirmede ise operasyon sonrası sonsuz bir zamanlar olacaktır.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı

Bekaret onarımı istanbul'da jinekolojik branşlar arasında en fazla yapılan operasyonlardan biridir, maliyet konusuna gelecek olursak geçici kızlık zarı dikimi fiyatı kalıcı ve vajina daraltma da kızlık zarı onarımlarına göre daha ucuzdur, blog sayfasına parasal değerler yazamıyorum ama en güncel fiyatlarını öğrenmek için bize telefonla gece gündüz demeden arayabilirsiniz veya whatsapp üzerinden yazılım size fiyat listesi gönderirim.

Limonun kızlık zarına zararları

Biliyorum makalenin içine bu paragrafı eklemem size çok komik gelmiş olabilir, ben de her seferinde gülüyorum gerçekten limonun kızlık zarını zararları nelerdir? o kadar çok soran oluyor ki inanamazsınız, nedense çok eskilerden kalma batıl bir inanç sanırım bu çok limon yiyen kadınlarda kızlık zarı incelir ve çok az kan gelirmiş diye bir rivayet var, tabii ki bunun gerçekle hiçbir alakası yok, istediğiniz kadar limon yiyebilirsiniz, limonun kızlık zarı ile hiçbir alakası yoktur.

Flep yöntemi kızlık zarı dikimi

Sadece islam toplumları değil , amerika birleşik devletlerinden japonya'ya kadar birçok ülkede güncel zamanda en fazla tercih edilen bekaret tamir operasyon çeşidi flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Bizde de halihazırda kızlık zarını diktirmek isteyen kadınlar flep yöntemi zar dikimi tercih ediyor, birçok hastamız tercihlerini kalıcı yönde kullanıyorlar, burada en önemli faktör operasyon sonrası cinsel ilişkiye girmek için kazanılan zamandır. Eğer kızlık zarınızı kalıcı olarak diktirirseniz, operasyondan sonra cinsel temasa girmek için sonsuz vaktiniz olur, yani isterseniz hemen, isterseniz 10 yıl sonra bile ilişki yaşayabilirsiniz, mutlaka kızlık zarı kanaması gelecektir, ama geçici kızlık zarı dikiminde bu süre10 günle kısıtlıdır, yani 10 günden sonra ilişkiye girerseniz yapılan işlemin herhangi bir anlamı kalmaz. Metin olarak yukarıda bahsettiğim geçici kızlık zarı dikimi yönteminden çok daha farklı bir ameliyat çeşidi olarak flep yönteminde daha önce yırtılan, zarar gören, esneyen kanamayan kızlık zarının hiçbir önemi yoktur operasyon sonrası aradan yıllar bile geçse kanayan bir kızlık zarını dikmek yerine vajina duvarlarından ince bir flep dokusu kaldırıyoruz ve kızlık zarı ringine  dikiyoruz, sabit ucu yine vajina duvarında kalıyor, böylece vajinaya çepe çevre saran kan damarları aynı şekilde kızlık zarının içindede devam ettiği için zar içinde sürekli kan dolaşımını sağlıyor bu da bize aradan yıllar bile geçse kızlık zarının cinsel ilişkide kanayacağını garanti ediyor. Flep yöntemi operasyonu yaklaşık 25 dakika sürer, ama kalıcı kızlık zarı dikimi ile birlikte vajina daraltma operasyonu da aynı seansta istenirse o zaman ameliyat süresi 45 dakikaya uzayabilir. Son olarak da isteğe bağlı olarak çift kat flep yöntemi, labioplasti ameliyatı gibi müdahaleleri de aynı seansta yaptrabilirsiniz. 2015 yılı için istanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama .... lira civarıdır, flep yöntemi fiyatı geçici kızlık zarı dikiminden az daha pahalı olabilir, bizi telefonla arayarak güncel rakamlarımızı öğrenebilirsiniz veya whatsapp üzerinden yazarak fiyat listemizi alabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Bekaret zarı tamiri ile ilgili bize gelen sorular arasında geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar kaç gün içinde cinsel ilişkiye girmelidir? diye sualler da geliyor, yukarıda anlattığım gibi geçici kızlık zarı dikimi kısa süreli bir bekaret tamiridir, yani ilk 10 gün içinde cinsel ilişkiye girmeniz gerekir, zaten geçici kızlık zarı dikimi yaptıranların çoğu birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girme planı yapmış olan bayanlardır.

Geçici kızlık zarı dikimi yorumları

25 yıldır kızlık zarı dikimi yapıyorum, dolayısıyla bu konuda binlerce hastamız oldu, geçici kızlık zarı dikimi yorumları web sitemizin üzerindeki sayfa linklerinden mevcuttur veya her anlattımız konunun altında yorumlar bölümünde hastalarımızdan gelen çeşitli sorular ve cevapları bulabilirsiniz. Binlerce yorum arasında geçici kızlık zarı diktirdikten veya flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıpda ilişkiye giren birçok hasta mesajına rastlayacaksınız, ama genel hatlarıyla bakılırsa mahrem bir konu olduğu için kızlık zarı dikimi yaptırıpta başarılı olan her hasta web sitesine yorum bırakacağını düşünmeyin, bu çok nadir bir olaydır, çünkü insanlar genellikle bu duruma atlattıktan sonra başından geçenleri unutmak isterler, hatta bu konulara aklına bile getirmezler.

Kürtaj fiyatları

Evlilik öncesi cinsel ilişkiye girmek veya tam bir cinsel ilişki olmasa bile sürtünme şeklinde karşı cinsle yaşanan temaslarda her zaman için gebelik riski mevcuttur, hatta çok daha abartılı bakire iken hamile kalan birçok bayan bize gelmektedir. Sizin başınıza gelse bu insanların ne kadar büyük şaşkınlık içinde olduğunu ancak o zaman anlarsınız, ama yapacak bir şey yok, gerek sosyal gerek ekonomik olarak çocuk yetiştirmeye müsait olmayan çiftler gebeliği sonlandırmak zorunda kalır. Tüm dünyada şu an için en güvenli gebelik sonlandırma metodu vakum küretajdır. 2015 temmuz sonu itibariyle avrupa yakası istanbul'da kürtaj fiyatları üç aşağı beş yukarı ... tl civarıdır. Kadın doğum uzmanından diğer kadın doğumcuya çocuk aldırma maliyetleri değişebilir, ama genel hatlarıyla bakacak olursak gebelik haftası kürtaj fiyatları üzerinde belirleyici etkiye sahiptir, yani kaç haftalık hamile iseniz ona göre bir kürtaj fiyatı söylenecektir.

Hamilelik belirtileri ne zaman başlar

Hamilelikle ilgili her gün bir çok soru geliyor, özellikle hamilelik belirtileri ne zaman başlar , gebelik belirtileri nelerdir? şu şu belirtiler hamilelik midir, yoksa değil midir, gibi sorularla her gün karşılaşırız, işe baştan başlayacak olursak yumurtanın döllenmesi rahim içine yerleşerek çoğalmaya başlaması en fazla 2 gün kadar vakit alır, cinsel ilişkiden 2 - 3 gün sonra en erken hamilelik belirtileri ile karşılaşabilirsiniz, bunlar ne olabilir , mesela bulantı,kusma, halsizlik, baş dönmesi, aşerme, memelerde büyüme, renk değişimleri, sıcak basması, vajinada ıslaklık artması gibi bulgular olabilir, ama hiçbir hamilelik belirtisi olmadan da gebeliği devam eden birçok bayan vardır, o yüzden emarelerin olmasını beklemeyin adet geçmeniz varsa derhal gebelik testi yaptırın derim.

Jinekolog operatör Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli Cad No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp

Yorumlar

 1. Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Merhaba
  22 Şub 09:55 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  22 Şub 09:56 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Ben interdetden numaranizi aldim fakat emin olmak istiyorum turgay bey oldugunuzdan
  22 Şub 09:57 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Yeriniz bakirkoyde sanirim pazar gunleri acikmi kliniginiz
  22 Şub 10:17 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet açığız
  22 Şub 10:18 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Bakim ben durumumu ablatayim size
  22 Şub 10:18 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Ben daha once hic bir kimseyle iliskiye girmedim
  22 Şub 10:20 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Fakat yakin bir akrabamin tecavuzune ugradim 6 yasindayken kendiside 14 yasindaydi ve ben evlenme karari aldim yani boxulup bozulmadigini dahi bilmiyorum ve bunu ailem bilmiyo
  22 Şub 10:20 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Simdi 22 yasindayim ve nisanliyim haziranda dugunum olucak
  22 Şub 10:21 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Ama bunalimdayim ya bozulmussa diye bu yasima kadar doktora gidip muanede olmadim utandigim icin
  22 Şub 10:22 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Oncelikle hastanede hic bisekilde kayitli olma olasiligi varmi onu ogrenmek istiyorum
  22 Şub 10:23 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Ve fiyatini yazarsaniz sevinirim
  22 Şub 10:40 - Jinekolog Operatör Doktor: Özel muayenehaneyiz gizli kalır
  22 Şub 11:11 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: .... bunu biraz daha asagi alamazmisiniz peki
  22 Şub 11:12 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: .... gibi lutfen randevu almadan gelmemde bir sorun olurmu
  22 Şub 11:15 - Jinekolog Operatör Doktor: Randevu şart günde max 10 hasta kabul ediyoruz
  22 Şub 11:15 - Jinekolog Operatör Doktor: İndirim bu ay içindir
  22 Şub 11:21 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Ben en kisa surede tekrar rahatsiz edicem ama dedigim gibi bozulup bozulmadigindanda emin degilim mayane ucretsiz sizin sanirim
  22 Şub 11:26 - Jinekolog Operatör Doktor: Dikimle aynı seansta ücretsiz
  22 Şub 11:26 - Jinekolog Operatör Doktor: Sadece muayene ... tl
  22 Şub 11:27 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Anladim tesekkur ler
  22 Şub 11:27 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi Adana: Ben tekrar donucem size
  22 Şub 11:27 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok

  YanıtlaSil
 2. Merhaba turgay bey
  3 03 2016, 13:41 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  3 03 2016, 13:49 - -: Ben geçici kizlik zari dikimi icin bilgi alicaktim sizden internetten arastirdim sizi oneriliyorsunuz bu sebepten dolayi
  3 03 2016, 13:49 - -: Iki yontem varmis sanirim gecici kizlik zari ve kalici zar olarak
  3 03 2016, 13:50 - -: Ben kalici kizlik zari dusunuyorum fakat kalicinin bir suresi varmi ve anlasilabiliyormu diktirme oldugu
  3 03 2016, 14:10 - Jin op dr turgay karakaya: Sonsuz sürelidir
  3 03 2016, 14:10 - Jin op dr turgay karakaya: Asla anlaşılmaz
  3 03 2016, 14:10 - -: Peki muayne ucretiniz ne kadar ben sehir disindan gelicem on bilgi almam gerekiyor
  3 03 2016, 14:10 - -: Ve ortalama fiyat nedir
  3 03 2016, 14:46 - Jin op dr turgay karakaya: Havaalanına 10 dakikayız aynı gün geri uçabilirsiniz
  3 03 2016, 14:56 - -: Cok tesekur ederim turgay bey ulasicam size

  YanıtlaSil
 3. Doktor abiii lutfen bi cvp ver acil durum bi soru sormak istiyorumm
  13.08.2016, 19:55 - -: Doktor abi geçici kızlık zarı dikimi düşünüyorum lutfen bi cvp acil yaa bi iki soru soracam sadece
  13.08.2016, 19:55 - -:
  13.08.2016, 20:18 - Jin op dr turgay karakaya: Pk
  13.08.2016, 21:38 - -: Sorabilirmiyim
  13.08.2016, 21:45 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  13.08.2016, 21:46 - -: Dogum uzmani doktorusunuz degilim mi
  13.08.2016, 21:46 - -: Degilmi
  13.08.2016, 21:47 - -:
  13.08.2016, 21:48 - -: Kizligimla ilgili bisey soracam bn yaa
  13.08.2016, 21:49 - -:
  13.08.2016, 21:50 - -: Doktor abiii
  13.08.2016, 22:24 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  13.08.2016, 23:03 - -: Yaa dun bnm persembe gunu bn adet oldum dun ikinci gunuydu ama kan durdu bugun dus alim dedim birden bosalma ihtiyaci duydum masturbasyon yaptim baktim birden kan geldi korktum ama vajinanin icini sokmadim parmagimi disardan yaptim acaba kizligimimi bozdum yoksa edet gunumde gelmeyen kanmi bunu merak ettim lutfen iyi bisey soyleyin bozulmamistir deyin yaa kanim boyle topak topak geldi bazi adet gunlerimdede oyle geliyo ne olur iyi bisey soylermisiniz yalvaririm dha bekarim bn evlenmek istiyorum talibimde yok daha suan evlilik dusunmuyorum 19 yasindayim gencligimi yasamak istiyorumm lutfen doktor bey iyi bisey soyleyin bna
  13.08.2016, 23:11 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzaribozulma.com burda yazdım
  13.08.2016, 23:11 - -: Yaa simdi burdan yorumlasaniz
  13.08.2016, 23:12 - -: Lutfen
  13.08.2016, 23:12 - Jin op dr turgay karakaya: Tıklayın
  13.08.2016, 23:13 - -: Adet gununde masturbasyon yapmak falan yaziyormu
  13.08.2016, 23:30 - -: Tesekkurler hocam muayene olmadan belli olmaz demissiniz yarin yada pazartesi bi kadin dogum uzmanina gostersem bozulup bozulmadigini soyler degilmi hocam
  13.08.2016, 23:31 - -: Ama aci falan hissetmedim ve adet kani damarli gelen kanda oyleydi sanirim
  13.08.2016, 23:31 - -: Cok tesekkurler hocam rahatsz ettim kusura bakmayin lutfen

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

LÜTFEN SORUNUZU GİRİNİZ VE YAYINLA TUSUNA BASINIZ. DOKTORUNUZ BURDAN YANIT VERECEKTİR, SAYFAYI YENİLEYEREK YANITI GÖRÜNÜZ.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi yorumları

Geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır ?