Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , bekaret diktirme konusunda en geçerli yöntem hangisidir , geçici himenoplasti kaç gün dayanır, en erken kaç saat sonra cinsel ilişkiye girilebilir, 2020 de geçici kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi evlilikten ne kadar önce yapılmalıdır, kürtaj yaptırmış olanlar kızlık zarı diktirebilir mi , İstanbul'da 2019 kürtaj fiyatları kaç paradır ( sitelerde fiyat yazmaz ), kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı muayenesi veya kızlık testi nasıl yapılır , vajina daraltmalı kızlık zarı dikimi ücreti nedir ( sayfada fiyat yazmaz ) , lazerle kızlık zarı dikimi yan etkileri nelerdir? diye soran hastalarımız bu makalemizde geniş olarak cevaplar bulacaklar. Latince adı himen ( hymen ) olan kızlık zarı vajina girişinde ve yaklaşık 2 cm kadar içeride birçok anatomik şeklilde yani varyasyonda olabilen bir oluşumdur , en önemli özelliği bozulunca , yada yırtılınca kendiliğinden iyileşme özelliği olmaması ve hatta yırtığın dahada büyüyerek vajina girişinin cinsel ilişkiye müsait hale gelmesidir. Dolayısı ile " kızlık zarı bir kez kanar " şeklindeki deyim tama yakın ihtimalle doğru çıkmaktadır. Kızlık zarı zedelenmesi veya çentiklenme şeklindeki kısmi yırtıklarda azda olsa kanama oldu ise artık bir sonraki cinsel ilişkide kanama olmayacağını tahmin edebilirsiniz. Tüm detayları aşağıda anlatıyorum , okumaya devam ediniz , ayrıca sormak istediklerinizi telefon açarak veya WhatsApp'tan yazarak bize iletin , gece gündüz demeden ben ve asistanlarım tüm soruları cevaplıyoruz.


Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Çok eski zamanlardan beri yapılagelen geçici kızlık zarı dikimi günümüzde halen aynı metodla yapılmaktadır , arabanın ön tekerleği nereden geçerse ard tekerleğide oradan geçer derler. Ama son 25 yılda geliştirilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra bekaretini geçici olarak diktirmek isteyenlerin çoğu fikir değiştirmiş ve kalıcı hymenoplasty yaptırmayı tercih etmişlerdir. Kalıcı dikime göre çok daha basit olan ve kısa sürede gerçekleştirilen operasyonda lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma kullanılır , dikim yapılacak vajina bölgesi uyuşturulduğu için siz işlemi hissetmezsiniz ve acı duymazsınız , daha sonra eski bozulmuş kızlık zarı kanatları birleştirilerek birbirine dikilir , kızlık zarının iyileşme özelliği olmadığı için geçici dikim 10 günden fazla dayanmaz , dikişler eridiğinda yani 10 günden sonra kızlık zarı kendiliğinden bozulur , ama bu süre zarfında cinsel ilişkiye girerseniz kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2020

2019 senesi Nisan sonu Mayıs başı standartlarına göre geçici kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama şu kadar tl civarıdır diye yazmıyoruz. Aslında eski ve az tercih edilen geçici bekaret dikimi artık çok az tercih edilir ve bu gruptaki en ucuz kızlık zarı dikimi ücretine sahiptir. Şu anda yani günümüzda en fazla istenen bekaret tamir operasyonu ise flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , fiyat olarak geçiciden az daha pahalıdır. Bunların yanıda vajina daraltma ile , labioplasti ile kombine himenoplastilerde vardır ve tahmininiz doğrudur , fiyatları adım adım yükselir. Çift kat flep yöntemide keza diğerlerinden pahalıdır. Kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında güncel bilgiler için ;
www.gecicikizlikzaridikimi.com/2015/03/gecici-kzlk-zar-dikimi-fiyat.html yazımızıda okuyunuz ( sitede fiyat yazmamaktadır ).

Flep yöntemi kızlık zarı dikimi

Tüm dünyada en fazla tercih edilen bekaret diktirme şekli flep yöntemi kızlık zarı dikimidir ve diğer yöntemlere göre nerdeyse 10 kat fazla uygulanır , geçici himenoplastiden en önemli farkı dikim işleminden sonra cinsel ilişkiye girmek için uzun zaman vermesidir , yani isterseniz hemen , isterseniz yıllar sonra bile cinsel ilişki yaşayabilirsiniz , yine kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır. Batıda bakireliğe geri dönüş olarak nitelendirilen yöntem bizim ülkemizdede ilk sırada yer almaktadır. Flep yöntemi aynı zamanda kalıcı kızlık zarı dikimi olarakta anılır. İsterseniz flep yöntemi kızlık zarı nasıl dikilir anlatalım ; öncelikle kızlık zarı muayenesi yapılan hastanın kızlık zarının bozulmuş olduğuna ve vajinal yapısına , genişlemesine bakılır , vajina girişi lokal anestezikle uyuşturulur , vajina yan duvarındna ince bir flep tabakası kaldırılır ve kızlık zarı ringine dikilir , flebin diğer ucu vajina duvarında doğal yerinde bırakılır , böylece kızlık zarının içindeki kan damarlarında aktif dolaşım sürekli devam eder ve cinsel ilişkide zar yırtılınca belirgin kızlık zarı kanı akar. Ayrıntılar için flepkizlikzaridikimi.com sayfamızda bakabilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi

Tam birleşme ile cinsel ilişki yaşadı iseniz kızlık zarı tama yakın ihtimalle bozulmuştur , bunun pek bir istisnası yoktur , esnek kızlık zarında kanama olmasa bile içten ayrışma şeklinde kızlık zarı bozulmuş kabul edilir , ama kısmi cinsel ilişkilerde , sürtünme şeklinde ön sevişmelerde , mastürbasyonda parmakla kızlık zarı bozulması gibi durumlarda kızlık zarı bozulması ile kızlık zarı zedelenmesi arasında ikilemde kalabilirsiniz , bu durumda kesin sonuca ancak kızlık zarı muayenesi ile ulaşabilirsiniz. Kızlık zarının resmini çekerek whatsApp'tan başkalarına göndermek kafanızı netleştirmez. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi ücretleri ortalama şu kadar tl civarıdır diye yazmıyoruz.

Lazerle kızlık zarı dikimi

Tıbbi lazer dokuları kesmeye ve yakmaya yarayan bir enerji türüdür , lazerle dokuları dikmek , birleştirmek, yapıştırmak mümkün değildir , jinekolojide lazer probu vajina girişine uygulanırsa yakıcı etkisi ile vajina girişinde büzülme ve doku yanıklarına bağlı daralma olur , aslında kızlık zarı dikimi yapılmaz ve bu yakarak yapılan vajina daraltma sonrası cinsel ilişkiye girilirse penis bu dar bölgeden geçerken yanık dokusu ayrışır ve kanama ortaya çıkar , işte lazerle kızlık zarı dikimi bu şekilde uygulanır. Ülkemizde halkın genel olarak lazer dendiğinde daha modern bir yöntem olarak görüp daha kolay sonuca ulaşacağını düşünmesi sonucu bir miktar popülerite kazanmış olmakla beraber işin gerçeği lazerle kızlık zarı dikilemeyeceğidir. Birçok batı ülkesinde en popüler yöntem flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimidir ve işlem klasik iğne iplikle yapılır. Lazerle yapılan vajina darlatma sonrası uygulama bölgesinde yanık izleri ve pütürlü bir yapı kalır , cinsel ilişki konforunu bozan bu kalıntılar daha sonra bir jinekolog tarafınca yeniden ameliyat edilip temizlenebilir , ama bu seferde evveliyatında nasıl bir operasyon geçirdiği ortaya çıkar. Sonuç olarak ben lazerle kızlık zarı dikimi yapmıyorum. Detaylar için www.lazerlekizlikzaridikimi.com blogumuzuda inceleyin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi 2021

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2020

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.