Geçici kızlık zarı dikimi

Geçici kızlık zarı dikimi
İstanbul'da 2015 yılı ilk aylarında bekaret tamiri açısından geçici kızlık zarı dikimi eski bir metod olarak yerini artık yavaş yavaş flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimine bırakmaya başladı , aslında kızlık zarını geçici olarak diktirmek nerdeyse ortaçağ dönemlerinde bile yapılıyordu. Bize başvuran vakaların %90'lık bölümü flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ediyor , ama ancak %10 luk hasta dilimi ise hala geçici kızlık zarı dikimi talep edebiliyor , onlarda ya son anda karar vererek flep yönteminin iyileşme süresini bekleyecek vakti olmayanlar , yada sürpriz bir beraberlikle acilen cinsel ilişkiye girmesi gerekenlerden oluşuyor. Aslında benimde tavsiyem kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmanız yönünde olacaktır. Zira diktirip kurtulmak ve geçmişi unutmak en güzeli. Bu yazımızda geçici kızlık zarı dikimi fiyatı , geçici kızlık zarı dikimi yorumları , geçici kızlık zarı dikimi sonrası durumlar , geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar , geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır giib asıl konu dışında , genel konulardan , kızlık zarı nedir , kızlık zarı şekilleri ve çeşitleri , kızlık zarı dikimi fiyatları , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kalıcı kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , kızlık zarı muayenesi , kızlık zarı bozulması, kızlık zarı kanı, esnek kızlık zarı , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenler , kızlık zarı diken en iyi doktor ve vajina daraltma ameliyatları hakkında da bilgi veriyoruz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

WhatsApp = 0532 221 3007

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

www.twitter.com/jinekologdr

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı

2015 yılında İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık oarak .... tl civarındadır. İstanbul'da kızlık zarı dikimi yapan doktorların uyguladığı diğer fiyatlarda ortalama olarak flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık ....TL, kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı aynı seansta olacaksa ....TL , kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti denilen sarkan dudakların düzeltilmesi şeklindeki 3lü operasyon ise genelde ....TL civarına yapılmaktadır. Bu arada çift kat flep yöntemi fiyatı ise ortalama ....TL civarındadır.

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Evlilik öncesi bekaretini kaybetmiş ve kızlık zarı diktirmek istiyorum diyen hastaların birçoğu geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye soruyorlar. Yaklaşık 20 dakika süren ve lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile gerçekleştirilen operasyonda vajina girişi uyuşturulduktan sonra eski yırtılmış kızlık zarı kanatları birbirine dikilir ve bütünlük sağlanır. Kızlık zarının geçici olarak dikilmesinde aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz , ama toplam 10 gün vaktiniz olduğunu ve bu süre içinde cinsel ilişki yaşamazsanız kızlık zarınızın kendiliğinden kanayarak bozulacağını ve dikimin boşa gideceğinide unutmayın.

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası

Kızlık zarınızı geçici olarak diktirdiken sonra nelere dikkat etmek gerekir , haraket kısıtlaması olacak mı , geçici kızlık zarı dikimi sonrası cinsel ilişkiye ne zaman girmek lazım hep sorulur. Geçici kızlık zarı dikimi ameliyatında kızlık zarı kalıcı flep yöntemine göre yırtılmaya çok daha müsaittir ve dolayısı ile daha fazla dikkat etmek gerekir. Mesela hafif yan oturmak , merdivenleri teker teker çıkmak , damacana su gibi ağır kaldırmamak gerekir. Tabi aşırı bacak açmayı gerektiren sporlarıda gerdek öncesi yapmamakta fayda olacaktır. Banyo konusunda gelince ayakta duş şeklinde banyonusu yapabilirsiniz. Gerdek öncesi deniz ve havuz yasak.

Geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Günümüzde bekaret tamiri yaptıran her 10 bayandan 9'u flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ediyor ve ancak 1'i geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar grubuna dahil oluyor. Bizim web sitelerimizde gerek geçici kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına , gerekse kalıcı diktirenlerin yorumlarına bol miktarda rastlayacaksınız. Şunuda ilave edeyim bu sadece sizin başınıza gelmedi ve birçok bayan kızlık zarı diktiriyor , bunu unutmayın.

Limonun kızlık zarına zararları

Bazı hastalar telefon açarak hocam limonun kızlık zarına zararları nelerdir diye sorunca çok gülüyorum , meğersem eski bir batıl inançmış bu ve çok limon yiyen veya limon suyu içen kızların kızlık zarında incelme olacağına inanılırmış. Ama işin geçrçeği böyle birşey yok. Yediğiniz veya içtiğiniz gıdaların kızlık zarı himene herhangi bir etkisi olamaz.

Kızlık zarı nerededir ?

İstanbul'da birçok hastamız kızlık zarı nerededir ? hocam diye bize soru yöneltiyor , gerçektende kadın dış genital organları karmaşık gürünür ve kızlık zarının nerde olduğunu anlamak normal vatandaş için zor olabilir . O zaman kızlık zarının tam yerini dıştan içe ve yukarıdan aşağı tarif edelim ; en dışta labia majoralar yani büyük dudaklar , üstte klitoris ve onun altında mea denilen idrar deliği bulunur. Büyük dudakların içinde altta küşük dudaklar yani labia minoralar yer alır , onunda altında vajina girişi , yaklaşık 2cm kadar içeride ise himen yani kızlık zarı bulunur.

Kızlık zarı dikimi İstanbul

2015 senesine İstanbul'da kızlık zarı dikimi diğer illere göre çok daha fazla yapılmaktadır , özellikle İstanbul Avrupa Yakası , Anadolu yakası yanında Şişli ve Bakırköy gibi semtlerdede himenoplasti ameliyatı yapılmaktadır. Kızlık zarı dikimi ücreti ise yaklaşık olarak .... tl seviyelerindne başlar. Felp yöntemi İstanbul'da genellikle Avrupa yakasında yapılır. Kızlık zarı bozulması gibi bir şüphniz varsa kızlık zarı muayenesi için İstanbul'da birçok adres bulabilirsiniz.

Flep yöntemi 

Şu anda yani 2015 yılında en garantili ve gelişmiş bekaret tamir metodu flep yöntemi yani kalıcı kızlık zarı dikimidir. Lokal anestezi ile yaklaşık 25 dakika süren operasyonda vajina girişine lokal anestezik ilaç uygulanır ve uyuşması sağlanır , böylece kızlık zarı dikimi ameliyatı esnasında herhangi bir ağrı veya acı hissetmezsiniz , daha sonra vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılır ve kızlı zarı ringine dikilir. Operasyon bu şekilde tamamlanır ve yürüyüp gidebilirsiniz. İstanbul'da flep yöntemi nekadar , yada flep yöntemi fiyatı kaç para diye merak ediyorsanız ortalama .... tl olduğunu söyleyebilirim.

Kürtaj fiyatları

2015 yılında İstanbul'da kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... TL civarından başlar , kürtaj yapan doktorlar genellikle gebelik haftasını dikkate alarak kürtaj ücretlerini ayarlıyorlar , mesela yeni adet gecikmesi olmuş bir bayanda erken gebelik genelde 4 haftalık olarak kabul edilir ve İstanbul'da ... tl kadar çocuk aldırma ücreti talep edilir , ama 5 haftalık ise ... , 6 haftalık ise ... tl şeklinde yükselen kürtaj fiyatlarıda söz konusu olacaktır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983


Yorumlar

 1. Kırıkkaleden yazıyorum kizlik zarı Flep Yönteminin fiyati ne kadar ve gerçekten güvenilir mi endiselerim ve korkularim çok fazla
  15 Aralık 12:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Full garantilidir
  15 Aralık 12:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir. İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.
  15 Aralık 12:54 - Kırklareli Flep Yöntemi Kızlık Zarı: Ben sadece Flep yöntemi ile diktirme yapmak istiyorum kliniginiz nerde acaba
  15 Aralık 12:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zeytinburnu ist
  15 Aralık 12:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün netleştiyse randevu verelim
  15 Aralık 12:57 - Kırklareli Flep Yöntemi Kızlık Zarı: Ne zaman randevu alabilirim haftasonu olur mu
  15 Aralık 12:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  15 Aralık 12:59 - Kırklareli Flep Yöntemi Kızlık Zarı: Ben ogrenciyim o yüzden haftasonu olursa çok iyi olur bu haftasonu olur mu
  15 Aralık 13:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Cumartesi 14.00 te yer var ?
  15 Aralık 13:01 - Kırklareli Flep Yöntemi Kızlık Zarı: Bir saniye ben size geri döneceğim

  YanıtlaSil
 2. Ben Bi kaç yıl önce bişey yaşadım yani açık konuşmak gerekirse bekaretimi kaybettim
  15 Aralık 11:59 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Tabi bunu yapan kişi benimle evlenmedi
  15 Aralık 11:59 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Şimdi ise ailem artık evlenmem konusunda ısrarcı davranıyor
  15 Aralık 11:59 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Durumumu bilmiyorlar
  15 Aralık 12:00 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Bu konuda ne yapabilirim
  15 Aralık 12:00 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim
  15 Aralık 12:00 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Artık baskılara dayanamıyorum ama bı durumda da evlenemem
  15 Aralık 12:01 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Lütfen bana yardımcı olun
  15 Aralık 12:08 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Öğrenmek istediğim şey kalıcı olarak tamiri mümkün mü
  15 Aralık 12:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evwt
  15 Aralık 12:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: En sık yaptığımız kalıcı fleptir
  15 Aralık 12:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir. İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Peki sadece İstanbul da mı var muayene neniz
   15 Aralık 12:10 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Yani daha önce hiç gelmedim sizi bulmam biraz zor olucak
   15 Aralık 12:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Çok kolay
   15 Aralık 12:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Atatürk havaalanı yakınız
   15 Aralık 12:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 dakika
   15 Aralık 12:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Günübirlik gelebilirsiniz
   15 Aralık 12:12 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Peki fiyatları zaten yazmışsınız teşekkür ederim
   15 Aralık 12:13 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Gelmek istediğim zaman yine bana yardımcı olursanız çok sevinirim
   15 Aralık 12:13 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Çok saolun
   15 Aralık 12:14 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: En kısa zamanda görüşmek üzere ilginiz için teşekkürler
   15 Aralık 12:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün netleşince yazın
   15 Aralık 12:14 - Gaziantep Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Tamam teşekkür ederim

   Sil
 3. Kızlık Zarı Dikimi: Doktor bey merhabalar internetten buldum adresinizi
  15 Oca 00:15 - Kızlık Zarı Dikimi: Bakirkoydeymissiniz
  15 Oca 00:15 - Kızlık Zarı Dikimi: Bende yenibosnadayim
  15 Oca 00:15 - Kızlık Zarı Dikimi: Gectigimiz ayin 25 i gibi hasta olmam gerekiyordu
  15 Oca 00:15 - Kızlık Zarı Dikimi: Bugun 13 u ve olmadim hala
  15 Oca 00:15 - Kızlık Zarı Dikimi: Ne yapmam gerekiyor
  15 Oca 00:16 - Kızlık Zarı Dikimi: Daha beklemelimiyim
  15 Oca 00:17 - Kızlık Zarı Dikimi: Ayrica hamilelik gibi durum olursa fiyatlariniz nedir yardimci olursaniz sevinirim
  15 Oca 00:17 - Kızlık Zarı Dikimi: Zaten yakinsiniz
  15 Oca 07:50 - Jinekolog Operatör Doktor: Gebelik vardır çok grçmiş
  15 Oca 09:04 - Kızlık Zarı Dikimi: Peki ayin 4 unde istanbulda olucam
  15 Oca 09:04 - Kızlık Zarı Dikimi: Ozaman yapabilirmiyiz
  15 Oca 09:10 - Jinekolog Operatör Doktor: 4 şubat 15.30 da yer var ?
  15 Oca 09:11 - Kızlık Zarı Dikimi: Aksam gelicem muhtemelen 5 inde yaninizdaym
  15 Oca 09:11 - Kızlık Zarı Dikimi: Cok surermi
  15 Oca 09:16 - Jinekolog Operatör Doktor: Sürmez ,
  15 Oca 09:16 - Jinekolog Operatör Doktor: 5 şubat 14.30?
  15 Oca 09:17 - Kızlık Zarı Dikimi: Olur
  15 Oca 09:18 - Kızlık Zarı Dikimi: Gelene kadar dikkat etmem gereken birseyler varmi
  15 Oca 09:20 - Jinekolog Operatör Doktor: Yok , isim ne yazalım
  15 Oca 09:21 - Kızlık Zarı Dikimi: Gizli tutulucak dimi
  15 Oca 09:21 - Kızlık Zarı Dikimi: Ewli degilim
  15 Oca 09:21 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabiki
  15 Oca 09:21 - Kızlık Zarı Dikimi: Tamam vaktinizi ayirdiginiz icin tskkr ederim
  15 Oca 09:21 - Jinekolog Operatör Doktor: R e
  15 Oca 11:26 - Kızlık Zarı Dikimi: Doktor bey kredi karti geciyormu
  15 Oca 11:28 - Kızlık Zarı Dikimi: İyiymis
  15 Oca 11:28 - Kızlık Zarı Dikimi: İcimde bi sikinti var
  15 Oca 11:28 - Kızlık Zarı Dikimi: İnsallah olur ya
  15 Oca 11:28 - Kızlık Zarı Dikimi: ��
  15 Oca 11:29 - Jinekolog Operatör Doktor: 10 haftayı geçerse yapmıyoruz unutmayın
  15 Oca 11:29 - Kızlık Zarı Dikimi: Tamam
  17 Oca 18:22 - Kızlık Zarı Dikimi: Doktor bey
  17 Oca 18:22 - Kızlık Zarı Dikimi: Ayin 5 indeki randevuyu iptal edebiliriz
  17 Oca 18:22 - Kızlık Zarı Dikimi: Dalga gecer gibi oldu ama napalim
  17 Oca 18:22 - Kızlık Zarı Dikimi: Adet donemine girdik şiddetli bi sekilde
  17 Oca 18:22 - Kızlık Zarı Dikimi: Ayrica benim kiz arkadasim var
  17 Oca 18:22 - Kızlık Zarı Dikimi: Zarini diktirmek istiyo
  17 Oca 18:23 - Kızlık Zarı Dikimi: Ne önerebilirsiniz
  17 Oca 18:23 - Kızlık Zarı Dikimi: Yani onceden bakmak gerekiyomu
  17 Oca 18:23 - Kızlık Zarı Dikimi: Kalici olursa ne kadar zaman gidiyor
  17 Oca 18:23 - Kızlık Zarı Dikimi: Gecici olursa ne kadar gidiyor
  17 Oca 18:23 - Kızlık Zarı Dikimi: Hangisini onerebilirsiniz
  17 Oca 18:24 - Kızlık Zarı Dikimi: Orjinali gibi oluyormu anlasilirmi yani
  17 Oca 18:24 - Kızlık Zarı Dikimi: Aciklama yaparsaniz sevinirim
  17 Oca 18:25 - Jinekolog Operatör Doktor: Garantili orijinal oluyor ve mutlaka kanıyor
  17 Oca 18:25 - Kızlık Zarı Dikimi: Kalici olanmi
  17 Oca 18:27 - Kızlık Zarı Dikimi: Sanirim
  17 Oca 18:27 - Kızlık Zarı Dikimi: 1. Madde
  17 Oca 18:27 - Kızlık Zarı Dikimi: Uyuyor
  17 Oca 18:27 - Kızlık Zarı Dikimi: Bizimkine
  17 Oca 18:27 - Kızlık Zarı Dikimi: Dogrumudur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 17 Oca 18:27 - Kızlık Zarı Dikimi: Sadece kalici dikim
   17 Oca 18:28 - Kızlık Zarı Dikimi: İstanbuldaki fiyati
   17 Oca 18:28 - Kızlık Zarı Dikimi: Siz kaça yapicaksiniz
   17 Oca 18:28 - Kızlık Zarı Dikimi: Nakit olarak
   17 Oca 18:28 - Kızlık Zarı Dikimi: İndiriminiz yokmu
   17 Oca 18:29 - Kızlık Zarı Dikimi: Fiyatlar hakkinda bilgim yok
   17 Oca 18:29 - Kızlık Zarı Dikimi: Bitek sizle konustum
   17 Oca 18:31 - Jinekolog Operatör Doktor: %10 indirim yaparım , siz yabancı değilsiniz :)
   17 Oca 18:31 - Kızlık Zarı Dikimi: ����
   17 Oca 18:31 - Kızlık Zarı Dikimi: Yani ne kadar olmus oluyo
   17 Oca 18:31 - Kızlık Zarı Dikimi: Arkadasim para biriktiricek
   17 Oca 18:32 - Kızlık Zarı Dikimi: Soyliyim ona
   17 Oca 18:35 - Kızlık Zarı Dikimi: ��
   17 Oca 18:35 - Kızlık Zarı Dikimi: Son bir sorum olucak
   17 Oca 18:36 - Kızlık Zarı Dikimi: Mesela baktiginizda olmaz diye bisey yok dimi
   17 Oca 18:36 - Jinekolog Operatör Doktor: Mutlaka olur
   17 Oca 18:37 - Kızlık Zarı Dikimi: Peki bu indiriminiz icin nerden anlicaksiniz geldigimizde
   17 Oca 18:37 - Kızlık Zarı Dikimi: Unutursunuz
   17 Oca 18:37 - Kızlık Zarı Dikimi: 1-2 ay bulur
   17 Oca 18:37 - Kızlık Zarı Dikimi: ��
   17 Oca 18:37 - Jinekolog Operatör Doktor: Saçları sağa tarayın
   17 Oca 18:37 - Kızlık Zarı Dikimi: Hahahahha
   17 Oca 18:37 - Kızlık Zarı Dikimi: Espirinize sesli guldum
   17 Oca 18:37 - Jinekolog Operatör Doktor: Eheheh
   17 Oca 18:38 - Jinekolog Operatör Doktor: Hatrlatırsınız
   17 Oca 18:38 - Kızlık Zarı Dikimi: Tamam sagolun
   17 Oca 18:38 - Kızlık Zarı Dikimi: Numaranizi vericem simdi
   17 Oca 18:38 - Kızlık Zarı Dikimi: İyi aksamlar
   17 Oca 18:38 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok

   Sil
 4. Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Merhabalar
  23 Şub 11:48 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Iletisim numaraniza
  23 Şub 11:49 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Internetten ulastim
  23 Şub 11:49 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  23 Şub 11:49 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Ve kalici kizlik zari dikimi ile ilgili bilgi almak istiyorum
  23 Şub 11:49 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Mersinde yasiyorum ve bu konu hakkında uzun bir arastirma yaptim ama bulundugum sehirde yapabilecek hekime ulasamadim
  23 Şub 11:52 - Jinekolog Operatör Doktor: İstanbul dışında kalıcı olmaz
  23 Şub 11:55 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: En kisa zamanda yaniniza geleceğim kalici düşünüyorum ve kimsenin bilgisi olmadan gelecegim
  23 Şub 11:56 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: .... tl diyorsunuz daha uygun yapma sansiniz yokmu nisanliyim ve kimse bilmeden gelecegim
  23 Şub 12:07 - Jinekolog Operatör Doktor: .. tl indirim yaparız
  23 Şub 12:10 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Peki buna benim kontrolumde dahil mi
  23 Şub 12:13 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi

  YanıtlaSil
 5. Iyi aksamlar turgay ben daha once de geçici kızlık zarı dikimi hakkında yazmistim size ama sonradan istanbulda oldugunuzu fark ettim ben dun kalici kizlik zari dikimi yaptirdim ama cikista doktorum bana pek bilgi vermedi ne yapmam konusunda sadece antibiyotik ve agri kesici verme egilme comelme dusa girme falan dedi o bolgenin kuru tutulmasi gerekiyoms ameliyat oldugu icin tam acamiyorum veya mikrop kapmamasi icin ne yapabilirim calostigum icin surekli ayaktayim dikislere zarari olur mu yardimci olabilirmsnz
  3 03 2016, 20:07 - Jin op dr turgay karakaya: Nasıl bir işlem yapıldı bilmediğim için www.kizlikdikim.com sitemi inceleyin
  3 03 2016, 20:16 - -: Baktim sitenizede flep yontemi yapildi kalici sadece ayakta kalmam sorun olur mu dikisler icin onu m.ettim onunla ilgili bisey yazmiyoda
  3 03 2016, 20:19 - Jin op dr turgay karakaya: Sorun olmaz

  YanıtlaSil
 6. Flep yontemi ve geçici kızlık zarı dikimi fiyatlari ne kadar?
  13.08.2016, 21:42 - Jin op dr turgay karakaya: http://kizlikzarizedelenme.blogspot.com.tr/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi-kalc.html?m=1
  13.08.2016, 21:51 - -: Kalici kizlik.zari dikimi yaptirmis olsam kesinlikle yirtilma.acilma.tekrardan meydana gelmez dimi
  13.08.2016, 21:51 - -: Kredi karti gecerlimi?
  13.08.2016, 22:24 - Jin op dr turgay karakaya: Garantilidir
  13.08.2016, 22:24 - Jin op dr turgay karakaya: Geçerli
  13.08.2016, 22:25 - -: Kontrol icin ucret aliyormusunuz
  13.08.2016, 22:27 - Jin op dr turgay karakaya: Dikim sonrası ücretsiz

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

LÜTFEN SORUNUZU GİRİNİZ VE YAYINLA TUSUNA BASINIZ. DOKTORUNUZ BURDAN YANIT VERECEKTİR, SAYFAYI YENİLEYEREK YANITI GÖRÜNÜZ.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi yorumları

Geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır ?