Geçici kızlık zarı dikimi

İstanbul'da 2020 yılı ilk aylarında bekaret tamiri açısından geçici kızlık zarı dikimi eski bir metod olarak yerini artık yavaş yavaş flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimine bırakmaya başladı , aslında kızlık zarını geçici olarak diktirmek nerdeyse ortaçağ dönemlerinde bile yapılıyordu. Başvuran vakaların %90'lık bölümü flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ediyor , ama ancak %10 luk hasta dilimi ise hala geçici kızlık zarı dikimi talep edebiliyor , onlarda ya son anda karar vererek flep yönteminin iyileşme süresini bekleyecek vakti olmayanlar , yada sürpriz bir beraberlikle acilen cinsel ilişkiye girmesi gerekenlerden oluşuyor. Aslında benimde tavsiyem kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmanız yönünde olacaktır.  Bu yazımızda geçici kızlık zarı dikimi fiyatı ( sitede yazılmaz ), geçici kızlık zarı dikimi yorumları , geçici kızlık zarı dikimi sonrası durumlar , geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar , geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır gibi asıl konu dışında , genel konulardan , kızlık zarı nedir , kızlık zarı şekilleri ve çeşitleri , kızlık zarı dikimi fiyatları , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kalıcı kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , kızlık zarı muayenesi , kızlık zarı bozulması, kızlık zarı kanı, esnek kızlık zarı , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenler , kızlık zarı diken en iyi doktor ve vajina daraltma ameliyatları hakkında da bilgi veriyoruz.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2020

2020 yılında İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak şu kadar tl civarındadır. İstanbul'da kızlık zarı dikimi yapan doktorların uyguladığı diğer fiyatlarda ortalama olarak flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık bu kadar TL, kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı aynı seansta olacaksa şu kadar TL , kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti denilen sarkan dudakların düzeltilmesi şeklindeki 3lü operasyon ise genelde bu kadar TL civarına yapılmaktadır. Bu arada çift kat flep yöntemi fiyatı ise ortalama şu kadar TL civarındadır.

Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Evlilik öncesi bekaretini kaybetmiş ve kızlık zarı diktirmek istiyorum diyen hastaların birçoğu geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye soruyorlar. Yaklaşık 20 dakika süren ve lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile gerçekleştirilen operasyonda vajina girişi uyuşturulduktan sonra eski yırtılmış kızlık zarı kanatları birbirine dikilir ve bütünlük sağlanır. Kızlık zarının geçici olarak dikilmesinde aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz , ama toplam 10 gün vaktiniz olduğunu ve bu süre içinde cinsel ilişki yaşamazsanız kızlık zarınızın kendiliğinden kanayarak bozulacağını ve dikimin boşa gideceğinide unutmayın.

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası

Kızlık zarınızı geçici olarak diktirdiken sonra nelere dikkat etmek gerekir , haraket kısıtlaması olacak mı , geçici kızlık zarı dikimi sonrası cinsel ilişkiye ne zaman girmek lazım hep sorulur. Geçici kızlık zarı dikimi ameliyatında kızlık zarı kalıcı flep yöntemine göre yırtılmaya çok daha müsaittir ve dolayısı ile daha fazla dikkat etmek gerekir. Mesela hafif yan oturmak , merdivenleri teker teker çıkmak , damacana su gibi ağır kaldırmamak gerekir. Tabi aşırı bacak açmayı gerektiren sporlarıda gerdek öncesi yapmamakta fayda olacaktır. Banyo konusunda gelince ayakta duş şeklinde banyonusu yapabilirsiniz. Gerdek öncesi deniz ve havuz yasak.

Geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Günümüzde bekaret tamiri yaptıran her 10 bayandan 9'u flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ediyor ve ancak 1'i geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar grubuna dahil oluyor. Sitelerde gerek geçici kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına , gerekse kalıcı diktirenlerin yorumlarına bol miktarda rastlayacaksınız. Şunuda ilave edeyim bu sadece sizin başınıza gelmedi ve birçok bayan kızlık zarı diktiriyor , bunu unutmayın.

Limonun kızlık zarına zararları

Bazı hastalar telefon açarak hocam limonun kızlık zarına zararları nelerdir diye sorunca çok gülüyorum , meğersem eski bir batıl inançmış bu ve çok limon yiyen veya limon suyu içen kızların kızlık zarında incelme olacağına inanılırmış. Ama işin gerçeği böyle birşey yok. Yediğiniz veya içtiğiniz gıdaların kızlık zarı himene herhangi bir etkisi olamaz.

Kızlık zarı nerededir ?

İstanbul'da birçok hastamız kızlık zarı nerededir ? hocam diye bize soru yöneltiyor , gerçektende kadın dış genital organları karmaşık gürünür ve kızlık zarının nerde olduğunu anlamak normal vatandaş için zor olabilir . O zaman kızlık zarının tam yerini dıştan içe ve yukarıdan aşağı tarif edelim ; en dışta labia majoralar yani büyük dudaklar , üstte klitoris ve onun altında mea denilen idrar deliği bulunur. Büyük dudakların içinde altta küşük dudaklar yani labia minoralar yer alır , onunda altında vajina girişi , yaklaşık 2cm kadar içeride ise himen yani kızlık zarı bulunur.

Kızlık zarı dikimi İstanbul 2020

2020 senesine İstanbul'da kızlık zarı dikimi diğer illere göre çok daha fazla yapılmaktadır , özellikle İstanbul Avrupa Yakası , Anadolu yakası yanında Şişli ve Bakırköy gibi semtlerdede himenoplasti ameliyatı yapılmaktadır. Kızlık zarı dikimi ücreti ise yaklaşık olarak şu kadar tl seviyelerindne başlar. Flep yöntemi İstanbul'da genellikle Avrupa yakasında yapılır. Kızlık zarı bozulması gibi bir şüpheniz varsa kızlık zarı muayenesi için İstanbul'da birçok adres bulabilirsiniz.

Flep yöntemi 

Şu anda yani 2020 yılında en iyi sonuç veren ve gelişmiş bekaret tamir metodu flep yöntemi yani kalıcı kızlık zarı dikimidir. Lokal anestezi ile yaklaşık 25 dakika süren operasyonda vajina girişine lokal anestezik ilaç uygulanır ve uyuşması sağlanır , böylece kızlık zarı dikimi ameliyatı esnasında herhangi bir ağrı veya acı hissetmezsiniz , daha sonra vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılır ve kızlı zarı ringine dikilir. Operasyon bu şekilde tamamlanır ve yürüyüp gidebilirsiniz. İstanbul'da flep yöntemi nekadar , yada flep yöntemi fiyatı kaç para diye merak ediyorsanız ortalama bu kadar tl olduğunu söyleyemeyiz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi 2021

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.