Geçici kızlık zarı dikimi İstanbul

Geçici kızlık zarı dikimi İstanbul

Geçici kızlık zarı dikimi 2015 yılında İstanbul'da flep yöntemi kalıcı himenoplasti ameliyatlarına göre 10 kat daha az talep görmektedir, artık bekaret tamiri için gelen hastaların çoğu kalıcı kızlık zarı dikimi istiyor. Geçici kızlık zarı dikimi aslında çok eski zamanlardan beri yapılagelen bir bekaret tamir metodudur. Hatta antisepsinin bilinmediği mikroorganizmaşarın tanınmadığı çağlarda bile ilkel şartlarda geçici kızlık zarı dikimi yapılırmış, yani bekaret tamiri her çağda önemli bir ihtiyaç olmuştur. Aradan geçen asırlar erkeklerin bekaret konusundaki kafa yapısını hiç değiştirmemiştir, hala birçok erkek evleneceği kız için ilk erkek olma arzusundadır , ama kendiside evlilik öncesi çeşitli cinsel deneyimler edinmekten geri durmaz. Bu durumda maça 1-0 yenik başlayan hanımlarında kızlık zarı diktirmelerini erkeklere haksızlık olarak görmemek lazım. Bu yazımızda kalıcı kızlık zarı dikimine göre çok daha az ve sadece bazı özel durumlarda yapılan eski sistem himenoplasti geçici kızlık zarı dikimi ameliyatını irdeliyoruz. Ayrıca yazımızda çok sorulan kızlık zarı dikimi fiyatları , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi, esnek kızlık zarı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları ve vajina daraltma ameliyatları gibi konularıda unutmuyoruz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli cad. Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274
www.facebook.com/kurtajfiyatlari
www.twitter.com/jinekologdr

Geçici kızlık zarı dikimi

İstanbul'da 2015 yılında geçici kızlık zarı dikimi ameliyatları flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme yaygınlaştıktan sonra eski moda kalmış ve papucu dama atılmıştır. Ama bazı acil durumlarda hala tercih edilen bir bekaret tamir metodu olarak yedek kulubesinde beklemektedir. Özelliklede dikim kararımı yumurta kapıya gelince son ana bırakan bazı bayanlar ile surpriz bir şekilde bikaç gün içinde cinsel ilişkiye girmek zorunda olanlara geçici kızlık zarı dikimi hala tavsiye edilir. Peki geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? Flep yöntemi kalıcı himenoplastiye göre çok daha basit olan bu ameliyat tekniği vajina girişinin lokal anestezik ilaçlarla uyuşturulması ile başlatılır ve vajina girişindeki eski yırtılmış kızlık zarı kanatları tutulup birbirine dikilir. Tüm işlem bundan ibarettir ve geçici kızlık zarı diktirdiğinizde en fazla 10 gün süreniz olduğunu unutmayın. Ama ideali bikaç gün içinde cinsel ilişkiye girmektir , hatta aynı gün bile olabilir , geçici dikimde iyileşme süresinin olmaması tek avantajdır diyebilirim. Oysaki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde en az 20 gün iyileşme süresi olduğundan 1 aydan önce ilişkiye girmenin mümlün olmayacağınıda ekleyelim. istanbul'da 2015 rayiçlerine göre geçici kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama ....tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da 2015'te yaklaşık olarak ....tl seviyelerinden başlar demiştik, ama bu rakamlar en iyi kızlık zarı diken doktorlarda genellikle geçici kızlık diktirme ücreti olarak geçer , nerdeyse 10 kat fazla talep edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ise İstanbul'da ....tl ücret ortalamalarını bulmaktadır. Bunların dışında vajina genişlemesi olanlara uygulanacak olan kızlık zarı dikimi ve aynı seansta vajina daraltma ameliyatı şeklindeki kombine operasyon için İstanbul'da ....tl falan ödemeniz gerekebilir. Ayrıca himenoplastiye ilave vajina daraltma ve labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatlarını 3lü kombinasyona sokarsanız çok az sayıda jinekolog tarafınca yapılabilen bu ameliyat için nerseyse ....tl gibi bir ücret ödemelisiniz.

Kızlık zarı dikimi

Tıbbi adi himenoplasti olan kızlık zarı dikimi ameliyatları günümüz modern teknolojisi ile 2 farklı metodla gerçekleştirilir ; çok popüler olan en iyi yöntem flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimi olarak . Ayrıca lazerle kızlık zarı dikimide yapılabilir ama vajina dokusunu yakarak büzen ve vajinada aktif cinsel bölgede nasır benzeri yanık izleri bırakan lazerle yakarak dikme ve vajina daraltma metodlarına birçok batılı bilim adamı gibi karşı olduğum için lazerden hiç bahsetmeyeceğim. Bu metodlar arasında en sağlıklısı ve benimde size şiddetle tavsiye edeceğim yöntem kalıcı kızlık zarı diktirme flep metodunudur. 20 günde iyileşen dikişlerden sonra kesine yakın ihtimalle iz kalmaz ve kızlık zarı dikimi anlaşılmaz. İstanbul merkezde kızlık zarı dikimi fiyatları ....tl'lerden başlar.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Flep yöntemide denilen kalıcı kızlık zarı dikimi tüm dünyada en fazla tercih edilen bekaret tamir metodudur. 25 dakika kadar süren ameliyat bitince yürüyüp gidebilirsiniz ve aynı gün bile günlük aktivitenize , çalışma hayatınıza devam edebilirsiniz. Kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır dersiniz ? Yine vajina girişinin uyuşturulması için lokal anestezik ilaçlar kullanılır ve birkaç dakika uyuşması için beklenir , böylece kızlık zarı diktirirken acı çekmezsiniz. Daha sonra vajina mukozasından ince bir flep kaldırılır ( allogreft ) ve kızlık zarı ringine dikilir, dikişler özellikle içten atılır ve dıştan dikiş izi kalmaz. Dikişler yaklaşık 20 günde iyileşir ve artık cinsel ilişki için hazırsınızdır. İster hemen cinsel ilişki yaşayın , ister uzun yıllar sonra seks yapın usta ellerden çıkmış bir kalıcı kızlık zarı dikimi mutlaka kızlık zarı kanaması oluşturur, zira ilişkide yırtılacak olan gerçek bir kızlık zarıdır. Nasılki parmağınız kesilince kanama olursa , aynı gerçek kızlık zarı içinde geçerli olur. İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama ....tl civarıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Gerek geçici kızlık zarı dikimi yaptırın , gerekse flep yöntemi ile kızlık zarınızı kalıcı olarak diktirim hiç farketmez , usta bir jinekolog tarafınca dikilen kızlık zarı kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz. İstanbul'da birçok hastamız bize kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye soruyor. Olaya erkek açısından bakarsak , orijinal kızlık zarı ile yaşanan cinsel deneyim , önceden dikilimiş kızlık zarı ile hissedilenlerle aynıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi yorumları

İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi yorumları diğer jinekolog arkadaşlara karşı haksız rekabet yaratmaması için yayından kaldırılmıştır.


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İncirli cad. Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Yorumlar

 1. Zorla sahip olma ile zarım patladı , kizlik zari ile ilgili sorularim olcakti sise
  27 Eyl 2014 17:58 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Size
  27 Eyl 2014 18:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  27 Eyl 2014 18:20 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Tesekkur ederim
  27 Eyl 2014 18:21 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Ben kalici kizlik zari diktirmek istiyorum ama bi kaç yerde yorumlara baktim bu yöntemin de garantili olmadigini kanamasinin olmadigini söylemiş bu işlemin garantisi ne kadar
  28 Eyl 2014 08:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde garanti veriyoruz , yıllar sonra bile ilişkiye girseniz kanama olur
  28 Eyl 2014 10:58 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Onu yaptiran bi kaç kişi kanama olmadigini tekrar dikim yaptirdigni belirtmiş
  28 Eyl 2014 11:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: garanti verebilecek çok az jinekolog vardır , biz orijinal kızlık zarı ile aynı seviyede garanti veriyorux
  28 Eyl 2014 11:14 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Siz İstanbul da siniz değil mi
  28 Eyl 2014 11:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evwt
  28 Eyl 2014 11:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: geliş gününüz netleşince yazın , randevu verelim
  28 Eyl 2014 11:31 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Simdi ben istanbula gelmiş olsam kontrollere gelemem ben çorumda yasiyorum gelmem çok büyük sıkıntı
  28 Eyl 2014 11:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kontrol şart değil
  28 Eyl 2014 11:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ilk 1 ay dikkat edetsiniz
  28 Eyl 2014 11:33 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Peki flep yönteminde ücret ne kadar oluyo
  28 Eyl 2014 11:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz )

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : 2000tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : 1500 tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : 1500 tl

  9- sadece labiaplasti : 1500 tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşından gün alan bayanlara uygulanır.
  28 Eyl 2014 11:49 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Çok tesekkur ederim
  28 Eyl 2014 11:50 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Ben geleceğim zaman sizi arayip randevu alirim
  28 Eyl 2014 11:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam

  YanıtlaSil
 2. Kizlik zari dikimi icn bilgi alcktm
  28 Eyl 2014 16:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sorun
  28 Eyl 2014 16:04 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Kalicimi iste ilerde belli olurmu fiyati ne kdr lazerlemi vs
  28 Eyl 2014 16:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz )

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : 2000tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : 1500 tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : 1500 tl

  9- sadece labiaplasti :

  Bu işlemler 18 yaşından gün alan bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  Kizlikzarionarim.blogspot.com
  Kurtajfiyat.blogspot.com
  28 Eyl 2014 16:13 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Sagol tsk
  28 Eyl 2014 16:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e
  28 Eyl 2014 16:19 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: 0532 221 30 07
  28 Eyl 2014 16:19 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Pardon
  28 Eyl 2014 17:00 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Bi bayn sznle diyaloga gctimi
  28 Eyl 2014 17:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: mehmetmi
  28 Eyl 2014 17:02 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Bnnm ismmi
  28 Eyl 2014 17:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sizi sordu
  28 Eyl 2014 17:02 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Ee
  28 Eyl 2014 17:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bilgi veremeyiz dedim
  28 Eyl 2014 17:03 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Bnimi sordu
  28 Eyl 2014 17:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet bağlantıya grçtimi dşye sordu
  28 Eyl 2014 17:04 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Bska bsy sordumu
  28 Eyl 2014 17:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır
  28 Eyl 2014 17:52 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Konustunuzmu
  28 Eyl 2014 17:55 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Ordamisinz
  28 Eyl 2014 18:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gürüşmeleri 3. kişilere aktaramayız
  28 Eyl 2014 18:16 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Haklisinz ama sonucta blmk hakkm
  28 Eyl 2014 18:16 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Dmi
  28 Eyl 2014 18:16 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Zaten size yonlndrn bnm
  28 Eyl 2014 18:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bu işte kural full gizlilik
  28 Eyl 2014 18:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hastalarımızı tehlikeye atamayız
  28 Eyl 2014 18:18 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Hsta dedign bnm kiz arkadsmdi vede bnm zaten size gldi yabanci olsam hklisnz
  28 Eyl 2014 18:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: işlemle ilgili soru sorabilirsiniz
  28 Eyl 2014 18:37 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Konustuklarinixi yada hngi islm se ondn
  28 Eyl 2014 18:58 - Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Szde lazer uygulamsi yokmu
  28 Eyl 2014 19:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır
  28 Eyl 2014 19:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: lazer yakarak keser
  28 Eyl 2014 19:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: cerragi metod tüm dünyada en iyi metoddur
  28 Eyl 2014 19:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: cerrahi

  YanıtlaSil
 3. Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Kizlik zari diktirmenin fiyatini sorucaktim
  29 Eyl 2014 11:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz )

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : 2000tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : 1500 tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : 1500 tl

  9- sadece labiaplasti : 1500 tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşından gün alan bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  Kizlikzarionarim.blogspot.com
  Kurtajfiyat.blogspot.com
  29 Eyl 2014 11:16 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Teşekkürler doktor bey

  YanıtlaSil
 4. Sevgilim kızlığımı bozdu Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyat öğrenecektimTurgay Bey
  29 Eyl 2014 16:57 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Ben kizlik zari dikimi hakkinda bilgi alabilir miyim
  29 Eyl 2014 16:57 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Yaklasik 1 ay once talihsiz bir olay yasadim
  29 Eyl 2014 17:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  29 Eyl 2014 17:08 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Kizlik zari dikimi yapiyor musunuz kaca mal oluyor ve eskisi gibi oluyor mu
  29 Eyl 2014 17:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Orijinal olur
  29 Eyl 2014 17:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz )

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : 2000tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : 1500 tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : 1500 tl

  9- sadece labiaplasti : 1500 tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşından gün alan bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  Kizlikzarionarim.blogspot.com
  Kurtajfiyat.blogspot.com
  29 Eyl 2014 17:49 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: OK cok tesekkur ederim
  29 Eyl 2014 17:50 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: En kisa zamanda randevu alacagim
  29 Eyl 2014 17:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam
  29 Eyl 2014 18:57 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Aradan Ne kadar zaman gectigi farkeder mi Turgay bey kizlik zari dikimi icin atiyorum alti ay.
  29 Eyl 2014 18:57 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Iliskiden hemen sonra yapilan bi surecmi
  29 Eyl 2014 19:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hayır yıllar sonra bile olur
  29 Eyl 2014 19:13 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Peki cok tesekkur ederim

  YanıtlaSil
 5. Çok defa seks yaptım gecici dikimin garantisi yuzde kac ve anlaslma ihtimali varmi?
  29 Eyl 2014 20:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kesinlikle anlaşılmaz
  29 Eyl 2014 20:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Geçici 5 gün dayanır
  29 Eyl 2014 20:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kalıcı hayat boyu
  29 Eyl 2014 20:13 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Lazerli olanin ne farki var
  29 Eyl 2014 20:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Lazerli olunca garanti verilemez
  29 Eyl 2014 20:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Lazer yakarak yapıştırır kolayca açılabilir
  29 Eyl 2014 20:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: En iyisi cerrahi dikimdir
  29 Eyl 2014 20:15 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Gecicide dikm yapldktan snra iyilesme suresi varmi
  29 Eyl 2014 20:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yok hemen kullanılabilir
  29 Eyl 2014 20:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kalıcıda 20 gün ilişkiye girilmez
  29 Eyl 2014 20:17 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Anladim gecici dikimin fiyati ne kadr
  29 Eyl 2014 20:18 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz )

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : 2000tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : 1500 tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : 1500 tl

  9- sadece labiaplasti : 1500 tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşından gün alan bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  Kizlikzarionarim.blogspot.com
  Kurtajfiyat.blogspot.com
  29 Eyl 2014 20:19 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Ben tek gelsem birz uzak bi yerdn gelcm hani bi problm olmaz dimi islem uyglandktn snra

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Anladim zeytnburnundaydi yeriniz dimi
   29 Eyl 2014 20:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet , geliş gününüz netleşince mutlaka yazın randevu vereyim
   29 Eyl 2014 20:21 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Persembe uygun mu
   29 Eyl 2014 20:21 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Oraya geldgmde bna yardmci olurmsnz pek blmyrm orayi
   29 Eyl 2014 20:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yardımcı oluruz , bu perşembe 13.30 da yer var
   29 Eyl 2014 20:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Uçaklamı
   29 Eyl 2014 20:23 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Persembe gunu islemi uygulasak hangi gune kadr zaman verirsn ve bna yuzde yuz garanti veriyormsn evlencegm kisi hc bir problm olsn istemyrm
   29 Eyl 2014 20:23 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Yok o kadar uzak bi yerde deglm silivri
   29 Eyl 2014 20:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Geçici olacaksa max 5 gün
   29 Eyl 2014 20:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kalıcı olacaksa sonsuz zaman
   29 Eyl 2014 20:24 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Gecici istiyorum
   29 Eyl 2014 20:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Max 5 gün
   29 Eyl 2014 20:26 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Persembe gunu gelyrm o zaman
   29 Eyl 2014 20:27 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Sadece 13.30dami yer var daha erken bi saatte yok mu acaba
   29 Eyl 2014 20:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 13.30 a yazdım sizi metrobüsten zeytinburnunda inin arayın telefonla
   29 Eyl 2014 20:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 11.45 var bide
   29 Eyl 2014 20:27 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: 11.45daha uygn beni icn
   29 Eyl 2014 20:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İsim ne yazayım
   29 Eyl 2014 20:28 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Bn indgmde arayacgm sizi kac saat surer cikmam
   29 Eyl 2014 20:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 25 dakika
   29 Eyl 2014 20:28 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: C yazn
   29 Eyl 2014 20:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam
   29 Eyl 2014 20:28 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Kimlik bilgsi alyrmsunuz
   29 Eyl 2014 20:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yaş kaç
   29 Eyl 2014 20:29 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: 24
   29 Eyl 2014 20:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Reşitsiniz
   29 Eyl 2014 20:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kayıtlara geçmez sgk anlaşmalı değiliz
   29 Eyl 2014 20:31 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı?: Tesekkur edrm yardminz icin bir degsklik olursa size ulasirm iyi aksamlar.
   29 Eyl 2014 20:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İyi akşamlar

   Sil
 6. Sürtünme yolu ile bakireliğimi kaybettim kızlık zarı dikiminin fiyatini ogrenebilirmym?
  01 Eki 2014 09:41 -

  dogrumu acaba ilk bir aylık sürede dikkat edilirse sorn cikmazsa sonrasinda cikabiliyor mu
  01 Eki 2014 09:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Asla sorun çıkmaz isterseniz 5 yıl sonra ilişkiye girin mutlaka kanama olur
  01 Eki 2014 09:51 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Peki o bes yil icersnde spor yapip denize girebilirmyim iyilesme sürecnden sonra her hangi bi hareketm sorun olusturur mu hocam
  01 Eki 2014 09:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sorun olmaz , sadwce aşırı bacak açmalı spor olmaz
  01 Eki 2014 10:07 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Hocam son olarak bu alanda uzman olan bilen birine yaptırın deniliyo nasıl anlasılır ki o ben istanbula baya uzağım bu islemi en iyi yapan yer istanbulmudur önerebileceğiniz yokmudur
  01 Eki 2014 10:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kızlık zarı diken en iyi doktor " diye yazın google a
  01 Eki 2014 10:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Brnim sitelerim çıkacak :)
  01 Eki 2014 11:25 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Evet :)
  01 Eki 2014 11:26 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Hocam herkes evlenmeden üc gün oncekini garanti saniyo tercihiniz garanti gosteren ve cogunluk basari orani cogunlul talep hangisinde var
  01 Eki 2014 12:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: %90 flep
  01 Eki 2014 12:08 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Cok tsk ederim hocam ben uzak oldgu icin yari yil tatilinde gelebilirm fiyatlariniz da degisim olusur mu
  01 Eki 2014 12:08 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: 2015 te
  01 Eki 2014 12:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Olur :)
  01 Eki 2014 12:11 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Maksimum ne kadar olur 
  01 Eki 2014 12:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 2000 ama siz hatırlatın yardımcı oluruz
  01 Eki 2014 12:45 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Peki hocam tsk ederm 

  YanıtlaSil
 7. ben kuzlik zari dikimi icin sizden bilgi almak istiyorum
  18 Eyl 2014 15:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  18 Eyl 2014 15:45 - Geçici Bekaret Diktirme: Kalici olursa fiyat 1500 tlmi
  18 Eyl 2014 15:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  18 Eyl 2014 15:46 - Geçici Bekaret Diktirme: Peki cumartesi oluyormu
  18 Eyl 2014 15:46 - Geçici Bekaret Diktirme: Gorusmeye gelsem
  18 Eyl 2014 15:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet pazar bile
  18 Eyl 2014 15:47 - Geçici Bekaret Diktirme: Hmm biliyorsunuz hassas bi durum
  18 Eyl 2014 15:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Merak etmeyin
  18 Eyl 2014 15:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 30 yıldır dikiyorum :)
  18 Eyl 2014 15:48 - Geçici Bekaret Diktirme: Ilk once yerinizi gorup gorustukten sonra
  18 Eyl 2014 15:48 - Geçici Bekaret Diktirme: Islem yapabilirmiyiz
  18 Eyl 2014 15:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Randevu vermem lazım
  18 Eyl 2014 15:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: elbette
  18 Eyl 2014 15:49 - Geçici Bekaret Diktirme: Tamm cumatesi yerinize ziyaret edecegim
  18 Eyl 2014 15:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Fuluz
  18 Eyl 2014 15:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Haftaya olabilir
  18 Eyl 2014 15:50 - Geçici Bekaret Diktirme: Tamm
  18 Eyl 2014 15:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün netleşince yazın
  18 Eyl 2014 15:51 - Geçici Bekaret Diktirme: Tamm
  23 Eyl 2014 16:34 - Geçici Bekaret Diktirme: Turgay bey bu cumartesi icin bana randevu verebilirsiniz kizlik zari dikimi icin.
  23 Eyl 2014 16:41 - Geçici Bekaret Diktirme: Pazarda olur
  23 Eyl 2014 16:42 - Geçici Bekaret Diktirme: Lutfen bu hafta icin verirseniz cok sevinirim
  23 Eyl 2014 17:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Cumartesi 14.30da yer var?
  23 Eyl 2014 17:00 - Geçici Bekaret Diktirme: Tamm
  23 Eyl 2014 17:00 - Geçici Bekaret Diktirme: Cok saolun
  23 Eyl 2014 17:01 - Geçici Bekaret Diktirme: O saatte orda olucam
  23 Eyl 2014 17:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İsim ne yazalım
  23 Eyl 2014 17:01 - Geçici Bekaret Diktirme: E
  23 Eyl 2014 17:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yazdım
  23 Eyl 2014 17:03 - Geçici Bekaret Diktirme: Tamm
  27 Eyl 2014 07:46 - Geçici Bekaret Diktirme: Turgay bey bugun 2.30 kizlik zari diktirmeye gelicektim sitrestenmidir anlamadim regli oldum.
  27 Eyl 2014 07:46 - Geçici Bekaret Diktirme: Ne yapayim
  27 Eyl 2014 07:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sorun olmaz
  27 Eyl 2014 07:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kızlık zarı çok daha dışta
  27 Eyl 2014 07:49 - Geçici Bekaret Diktirme: Tamm geliyorum ozaman hayırlısıyla
  27 Eyl 2014 07:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok
  01 Eki 2014 07:42 - Geçici Bekaret Diktirme: Turgay bey kizlik zari dikimi olmustum cumartesi kaşıntı var normalmi
  01 Eki 2014 07:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Çok normal iyileşmeyi gösterir
  01 Eki 2014 07:48 - Geçici Bekaret Diktirme:  saolun icim rahatladi

  YanıtlaSil
 8. Merhaba ben flep yöntemi operasyonu için size gelmek istiyorum daha önce kürtaj oldum bana bi fiyat verebilir misiniz ona göre hazırlıklı olmak istiyorum

  29 Eyl 2014 15:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Geliş gününüz netleşince randevu için yazın
  29 Eyl 2014 15:17 - Geçici Kızlık Zarı Diktirme: Tamam tesekkr ederim en yakin zamanda randevu almak icin rahatsiz edicem
  29 Eyl 2014 15:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 9. Kızlık Zarı Muayenesi: Merhabaa hocam
  17 Oca 13:50 - Jinekolog Operatör Doktor: Merhaba
  17 Oca 13:50 - Kızlık Zarı Muayenesi: Hocam birsey sormak istiyorum sizr
  17 Oca 13:50 - Kızlık Zarı Muayenesi: E
  17 Oca 13:50 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  17 Oca 13:54 - Kızlık Zarı Muayenesi: 4 aylik evliyimm daha cinsel iliskiye giremedik .. dugunumuz daha olmadi .. yanliz daha onceleri sevgiliyken ve nisanliyken on sevismeden sonra kasiklarim cok agriyordu .. birseylerin temas ettigini hissediyordum yanliz kiyafetlerimiz uzerimizdeydi ... simdi simdi ise regl baslangicinda cok agrilarim oluyo bi kadin gibi cok akintim oluyor . Regl im bitince 2 gun sonra kahverengi bir sey geliyor acaba kizlik zarim bozulmusmudur .
  17 Oca 13:55 - Jinekolog Operatör Doktor: Muayene etmek lazım
  17 Oca 13:56 - Kızlık Zarı Muayenesi: Peki sizce ne olabilir .
  17 Oca 13:56 - Kızlık Zarı Muayenesi: Normal birsey mi bu
  17 Oca 13:56 - Jinekolog Operatör Doktor: Değil
  17 Oca 13:57 - Kızlık Zarı Muayenesi: Bozulmus olabilir yani

  YanıtlaSil
 10. Kızlık Zarı Diktirmek Diyarbakır: Gunaydin hocam size bi sorum olcak
  23 Şub 09:25 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  23 Şub 09:37 - Kızlık Zarı Diktirmek Diyarbakır: Hocam kizlik zari diktirmek icin fiyatini ogrene bilirmiyim
  23 Şub 09:41 - Kızlık Zarı Diktirmek Diyarbakır: Bide hocam doguda da yapiyorlarmi
  23 Şub 09:50 - Jinekolog Operatör Doktor: Çok hassas bir operasyondur , istanbul dışında garantili olmaz
  23 Şub 09:56 - Kızlık Zarı Diktirmek Diyarbakır: Peki hocam genelde bi dogum doktoruna gorunsek bakire olup olmadigini anlarmi insan
  23 Şub 10:01 - Jinekolog Operatör Doktor: Tüm jinekologlar kızlık zarı muayenesi yapabilir
  23 Şub 10:02 - Kızlık Zarı Diktirmek Diyarbakır: Tamam hocam tesekkur ederim
  23 Şub 10:03 - Jinekolog Operatör Doktor: R e

  YanıtlaSil
 11. Slm hocam İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorumda
  3 03 2016, 19:27 - -: Hocam benim size bi sorum olcakti ama
  3 03 2016, 19:35 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  3 03 2016, 19:35 - -: Hocam
  3 03 2016, 19:36 - -: Bnm kiz kardesime kucukken yani 7 yasinda falan bi cocok zorla birlikte olms kizlik yapisi bozulmusmudr hocam
  3 03 2016, 19:37 - -: Hocam
  3 03 2016, 19:43 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene edelim
  3 03 2016, 19:43 - -: Hocam
  3 03 2016, 19:43 - -: Sizce bozulmusmudur
  3 03 2016, 19:44 - Jin op dr turgay karakaya: Burdan nasıl tahmin edebilirim
  3 03 2016, 19:44 - -: Tm hocam

  YanıtlaSil
 12. Hocam ilişkiden sonra kanama olması gebe olduğunu mu gösteriyor?
  13.08.2016, 19:52 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  13.08.2016, 19:53 - -: Ne peki kötü bir durum mu doktora gidilmesi gerekir mi
  13.08.2016, 19:57 - -: Hocam
  13.08.2016, 20:47 - -: ?
  13.08.2016, 20:47 - -: Hocam İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi için yardımcı olur musunuz
  13.08.2016, 21:40 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene gerektirir
  13.08.2016, 21:46 - -: http://www.kizlikzarizedelenmesi.com/p/kzlk-zar-yrtlnca-kanama-kac-gun-surer.html?m=1 sizin şu yazınızda okudum buna benzer bu kızlığı bozulduğu anlamına mı gelmiş oluyor
  13.08.2016, 22:09 - -: Hocam kanama hala devam ediyor ne yapmamız lazım
  13.08.2016, 22:25 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene
  13.08.2016, 22:27 - -: Peki kızlık zarı siktir diktirme ücreti ne kadar
  13.08.2016, 22:27 - -: Flep olanı
  13.08.2016, 22:27 - Jin op dr turgay karakaya: http://kizlikzarizedelenme.blogspot.com.tr/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi-kalc.html?m=1
  13.08.2016, 22:32 - -: Hocam şuan gebe olup olmadığından emin olmak istiyorum doktora ne demesi lazım onun için
  13.08.2016, 22:32 - -: Veya kaç gün sonra ortaya çıkar
  13.08.2016, 22:33 - Jin op dr turgay karakaya: 2 hafta
  13.08.2016, 22:34 - -: Peki bu kanama kızlığı kızlığının bozulduğunu mu gösteriyor
  13.08.2016, 22:35 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzarikanamasi.com

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

LÜTFEN SORUNUZU GİRİNİZ VE YAYINLA TUSUNA BASINIZ. DOKTORUNUZ BURDAN YANIT VERECEKTİR, SAYFAYI YENİLEYEREK YANITI GÖRÜNÜZ.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi yorumları

Geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır ?