Geçici kızlık zarı dikimi İstanbul 2020

Geçici kızlık zarı dikimi 2020 yılında İstanbul'da flep yöntemi kalıcı himenoplasti ameliyatlarına göre 10 kat daha az talep görmektedir, artık bekaret tamiri için gelen hastaların çoğu kalıcı kızlık zarı dikimi istiyor. Geçici kızlık zarı dikimi aslında çok eski zamanlardan beri yapılagelen bir bekaret tamir metodudur. Hatta antisepsinin bilinmediği mikroorganizmaların tanınmadığı çağlarda bile ilkel şartlarda geçici kızlık zarı dikimi yapılırmış, yani bekaret tamiri her çağda önemli bir ihtiyaç olmuştur. Bu yazımızda kalıcı kızlık zarı dikimine göre çok daha az ve sadece bazı özel durumlarda yapılan eski sistem himenoplasti geçici kızlık zarı dikimi ameliyatını irdeliyoruz. Ayrıca yazımızda çok sorulan kızlık zarı dikimi fiyatları , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi, esnek kızlık zarı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları ve vajina daraltma ameliyatları gibi konularıda unutmuyoruz.

Geçici kızlık zarı dikimi

İstanbul'da 2020 yılında geçici kızlık zarı dikimi ameliyatları flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme yaygınlaştıktan sonra eski moda kalmış ve papucu dama atılmıştır. Ama bazı acil durumlarda hala tercih edilen bir bekaret tamir metodu olarak yedek kulubesinde beklemektedir. Özelliklede dikim kararını yumurta kapıya gelince son ana bırakan bazı bayanlar ile sürpriz bir şekilde birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmek zorunda olanlara geçici kızlık zarı dikimi hala tavsiye edilir. Peki geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? Flep yöntemi kalıcı himenoplastiye göre çok daha basit olan bu ameliyat tekniği vajina girişinin lokal anestezik ilaçlarla uyuşturulması ile başlatılır ve vajina girişindeki eski yırtılmış kızlık zarı kanatları tutulup birbirine dikilir. Tüm işlem bundan ibarettir ve geçici kızlık zarı diktirdiğinizde en fazla 10 gün süreniz olduğunu unutmayın. Ama ideali birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmektir , hatta aynı gün bile olabilir , geçici dikimde iyileşme süresinin olmaması tek avantajdır diyebilirim. Oysaki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde en az 20 gün iyileşme süresi olduğundan 1 aydan önce ilişkiye girmenin mümkün olmayacağınıda ekleyelim. istanbul'da 2019 rayiçlerine göre geçici kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama şu kadar tl civarıdır diyemeyiz.

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2020

Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da 2020'da yaklaşık olarak şu kadar tl seviyelerinden başlar dememiştik, ama bu rakamlar iyi kızlık zarı diken doktorlarda genellikle geçici kızlık diktirme ücreti olarak geçer , nerdeyse 10 kat fazla talep edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ise İstanbul'da şu kadar tl ücret ortalamalarını bulmamaktadır. Bunların dışında vajina genişlemesi olanlara uygulanacak olan kızlık zarı dikimi ve aynı seansta vajina daraltma ameliyatı şeklindeki kombine operasyon için İstanbul'da şu kadar tl falan ödemeniz gerekebilir. Ayrıca himenoplastiye ilave vajina daraltma ve labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatlarını 3lü kombinasyona sokarsanız çok az sayıda jinekolog tarafınca yapılabilen bu ameliyat için nerseyse bu kadar tl gibi bir ücret ödememelisiniz.

Kızlık zarı dikimi

Tıbbi adi himenoplasti olan kızlık zarı dikimi ameliyatları günümüz modern teknolojisi ile 2 farklı metodla gerçekleştirilir ; çok popüler olan en iyi yöntem flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimi olarak . Ayrıca lazerle kızlık zarı dikimide yapılabilir ama vajina dokusunu yakarak büzen ve vajinada aktif cinsel bölgede nasır benzeri yanık izleri bırakan lazerle yakarak dikme ve vajina daraltma metodlarına birçok batılı bilim adamı gibi karşı olduğum için lazerden hiç bahsetmeyeceğim. Bu metodlar arasında en sağlıklısı ve benimde size şiddetle tavsiye edeceğim yöntem kalıcı kızlık zarı diktirme flep metodunudur. 20 günde iyileşen dikişlerden sonra kesine yakın ihtimalle iz kalmaz ve kızlık zarı dikimi anlaşılmaz. İstanbul merkezde kızlık zarı dikimi fiyatları şu kadar tl'lerden başlar diye yazamayız.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Flep yöntemide denilen kalıcı kızlık zarı dikimi tüm dünyada en fazla tercih edilen bekaret tamir metodudur. 25 dakika kadar süren ameliyat bitince yürüyüp gidebilirsiniz ve aynı gün bile günlük aktivitenize , çalışma hayatınıza devam edebilirsiniz. Kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır dersiniz ? Yine vajina girişinin uyuşturulması için lokal anestezik ilaçlar kullanılır ve birkaç dakika uyuşması için beklenir , böylece kızlık zarı diktirirken acı çekmezsiniz. Daha sonra vajina mukozasından ince bir flep kaldırılır ( allogreft ) ve kızlık zarı ringine dikilir, dikişler özellikle içten atılır ve dıştan dikiş izi kalmaz. Dikişler yaklaşık 20 günde iyileşir ve artık cinsel ilişki için hazırsınızdır. İster hemen cinsel ilişki yaşayın , ister uzun yıllar sonra seks yapın kalıcı kızlık zarı dikimi büyük oranda  kızlık zarı kanaması oluşturur, zira ilişkide yırtılacak olan gerçek bir kızlık zarıdır. Nasılki parmağınız kesilince kanama olursa , aynı gerçek kızlık zarı içinde geçerli olur. İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama şu kadar tl civarıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Gerek geçici kızlık zarı dikimi yaptırın , gerekse flep yöntemi ile kızlık zarınızı kalıcı olarak diktirim hiç farketmez , usta bir jinekolog tarafınca dikilen kızlık zarı çok büyük ihtimalle anlaşılmaz. İstanbul'da birçok hasta bize kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye soruyor. Olaya erkek açısından bakarsak , orijinal kızlık zarı ile yaşanan cinsel deneyim , önceden dikilmiş kızlık zarı ile hissedilenlerle nerde ise aynıdır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Geçici kızlık zarı dikimi 2021

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı 2020

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.